PIERWSZY BRICOMARCHÉ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 24 miejsca pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Dąbrowy Górniczej, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Legionów Polskich 38B, będący pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 154. w Polsce, oficjalnie rozpoczął działalność w środę – 14 listopada br.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 14 listopada br. W tym dniu od godz. 8.00 do 20.00 na mieszkańców Dąbrowy Górniczej czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych atrakcji, np. wziąć udział w konkursie z nagrodami na hasło reklamowe. Jego rozstrzygnięcie zaplanowane jest już na sobotę – 17 listopada br.

Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. Bricomarché w Dąbrowie Górniczej zaoferuje klientom około 24 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z oferowanych produktów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodajeJest to już trzecia lokalizacja Bricomarché uruchomiona w 4 kwartale 2018 roku. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne dwa markety.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach, a także fachowe doradztwo. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego oraz zaangażowanego sąsiada, a jednocześnie solidnego partnera w interesach. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep. 

Od 14 listopada br. Klienci mają do dyspozycji sklep o powierzchni 1,6 tys. m2. Natomiast na wiosnę planujemy rozbudowę naszego marketu i otworzenie kolejnych jego elementów – ogrodu oraz wiaty budowlanej. Niemniej już teraz nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców mówi Marek Grajewski, właściciel sklepu Bricomarché w Dąbrowie Górniczej.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Dąbrowie Górniczej:

  • Adres sklepu: Legionów Polskich 38B
  • Godziny otwarcia: –sob. 08.0020.00, ndz. handl. 8.0016.00
  • Liczba kas: 3
  • Dodatkowe usługi: pomoc w transporcie zakupionego towaru
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów

 

Dodano: 16 listopada 2018
Podziel się na: