OTWARCIE PIERWSZEGO SUPERMARKETU BRICOMARCHÉ W AGLOMERACJI WARSZAWSKIEJ

OTWARCIE PIERWSZEGO SUPERMARKETU BRICOMARCHÉ W AGLOMERACJI WARSZAWSKIEJ

Grupa Muszkieterów kontynuuje rozwój sieci Bricomarché – 22 lipca otworzy kolejny, 8. w województwie mazowieckim i 166. w Polsce supermarket z produktami do domu i  ogrodu. Sklep zostanie uruchomiony w miejscowości Babice Nowe, należącej do aglomeracji warszawskiej. Nowy supermarket to wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców: dostęp do oferty około 30 tys. produktów, nowe miejsca pracy dla 24 osób oraz dodatkowe benefity z organizowanych przez Grupę akcji społecznych.

 

Bricomarché w Babicach Nowych będzie pierwszym sklepem sieci w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, oddalonym zaledwie o 15 km od serca stolicy. Supermarket o powierzchni 2000 m2 głównej hali oraz 500 m2 wiaty budowlanej, pomieści asortyment składający się z około 30 tys. produktów, które ułatwią okolicznym mieszkańcom budowę domu, przeprowadzenie kompleksowego remontu czy udekorowanie każdego z pomieszczeń. Dodatkowo przy sklepie znajdzie się zewnętrzny ogród o powierzchni 1000 m2, który będzie zaopatrywany w rośliny od lokalnych dostawców. Do supermarketu przynależy także parking mieszczący około 50 samochodów. Klienci Bricomarché będą mogli skorzystać z dodatkowych usług takich jak click&collect, transport zamówionego towaru czy cięcie blatów na wymiar.

 

Jednym z priorytetów Muszkieterów jest zaangażowanie społeczne, dlatego uruchomienie sklepu wiąże się z licznymi dodatkowymi korzyściami dla lokalnych mieszkańców. Wśród nich są: 24 nowe miejsca pracy, organizowanie akcji społecznych, a także zasilanie budżetu gminy dodatkowymi dochodami pochodzącymi z podatkówmówi Kinga Witkowska, właścicielka sklepu Bricomarché w Babicach Nowych.

 

W dzień uroczystego otwarcia, 22 lipca, przewidziane są atrakcje dla przybyłych klientów, m.in. konkursy z nagrodami oraz odwiedziny gwiazdy telewizyjnej. W tym dniu nowo otwarty supermarket będzie czynny w godzinach 7:00-20:00.

 

 

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Babicach Nowych:

 

  • Adres sklepu: Ogrodnicza 2c, 05-082 Babice Nowe
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7:00-20:00, soboty: 7:00-18:00, niedziele handlowe: 10:00-18:00
  • Liczba pracowników: 24
  • Liczba kas: 3
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo
Dodano: 28 lipca 2020
Podziel się na: