OTWARCIE DRUGIEGO SUPERMARKETU BRICOMARCHÉ W BYTOMIU

OTWARCIE DRUGIEGO SUPERMARKETU BRICOMARCHÉ W BYTOMIU

Grupa Muszkieterów kontynuuje dynamiczny rozwój sieci Bricomarché. 26 lutego br. odbyło się uroczyste otwarcie sklepu pod tym szyldem w Bytomiu. To już drugi supermarket Bricomarché działający w tym mieście, 11. w województwie śląskim i 164. w Polsce. Mieszkańcy Bytomia zyskają nie tylko bezpośredni dostęp do oferty liczącej 29 tysięcy artykułów, ale także 32 nowe miejsca pracy i akcje społeczne organizowane przez Muszkieterów.

Cieszymy się, że w odstępie zaledwie połowy roku otworzyliśmy kolejny sklep, dzięki któremu mieszkańcy Bytomia i okolicznych miast zyskają łatwiejszy dostęp do produktów z działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród i dekoracjamówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché w Polsce i dodaje Drugie Bricomarché w Bytomiu do najlepszy dowód na to, że nasza oferta produktowa została doceniona przez lokalną społeczność.

Nowo otwarty sklep Bricomarché został zlokalizowany przy ulicy Zabrzańskiej 33. Łączna powierzchnia supermarketu wynosi 2 200 m2 i pozwala zaoferować klientom dostęp do 29 tys. artykułów typu DIY. W pobliżu sklepu zlokalizowany został ogród zewnętrzny liczący 1 000 m2 oraz parking mieszczący 100 aut. Klienci Bricomarché będą mogli skorzystać z dodatkowych usług takich jak transport zamówionego towaru, cięcie blatów czy wycinanie otworów w zlewozmywakach.

Otwarcie drugiego sklepu Bricomarché w Bytomiu niesie za sobą wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców. Gwarantuję, że sklep przy ulicy Zabrzańskiej 33 zapewni swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim fachowe doradztwo naszych pracowników mówi Marek Gawliński, właściciel dwóch supermarketów Bricomarché w Bytomiu i dodajeCieszę się, że od teraz Bytomianie skorzystają z oferty Bricomarché także w innej części naszego miasta.  

W związku z otwarciem drugiego, bytomskiego sklepu Bricomarché na mieszkańców tego miasta czekało wiele atrakcji. Pierwsi klienci nowo otwartego supermarketu mogli wziąć udział w poczęstunku i konkursach z nagrodami. W dniu otwarcia supermarketu przewidziane zostały również liczne atrakcje skierowane do najmłodszych odwiedzających. Z myślą o nich zorganizowano różnorodne animacje, wśród których znalazły się m.in. malowanie twarzy, jak też słodki poczęstunek.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Bytomiu:

  • Adres sklepu: Zabrzańska 33, 41-907 Bytom
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 8:00-21:00, niedziele handlowe: 10:00-18:00
  • Liczba pracowników: 32
  • Liczba kas: 3
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo
Dodano: 28 lutego 2020
Podziel się na: