NOWOCZESNE BRICOMARCHÉ W KAMIENNEJ GÓRZE W NOWEJ LOKALIZACJI

NOWOCZESNE BRICOMARCHÉ W KAMIENNEJ GÓRZE W NOWEJ LOKALIZACJI

Sklep Bricomarché, który funkcjonuje w Kamiennej Górze od 11 lat, zmienił swoją lokalizację. Dwukrotnie większa powierzchnia sklepu, szersza gama produktowa czy 1000 m2 ogrodu zewnętrznego – to tylko niektóre z udogodnień, jakie zostały wprowadzone z myślą o wygodzie klientów tego supermarketu. Oficjalne otwarcie sklepu odbyło się 10 kwietnia br.

– Jesteśmy przekonani, że relokacja tutejszego Bricomarché zwiększy komfort zakupów dokonywanych przez naszych klientów. Wraz z nią zdecydowaliśmy się na wprowadzenie licznych udogodnień. Wśród nich znalazły się m.in. pokój przeznaczony dla rodzica z dzieckiem oraz spełniająca najnowsze standardy toaleta dla osób niepełnosprawnych. Powiększeniu uległa nie tylko powierzchnia sklepu, ale również parking, który w nowej lokalizacji mieści aż 70 aut mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Uroczyste otwarcie Bricomarché w nowej lokalizacji odbyło się 10 kwietnia br. o godzinie 8:00. Tego dnia mieszkańcy Kamiennej Góry mogli zapoznać się z nową odsłoną supermarketu, który obecnie mieści się przy ulicy Wałbrzyskiej 25A. W dniu oficjalnego otwarcia na klientów czekało mnóstwo atrakcji. Wśród nich znalazły się konkursy z nagrodami oraz animacje dla najmłodszych.

– Cieszymy się, że po 11 latach naszej pracy w szeregach Grupy Muszkieterów, możemy zaprezentować klientom odmieniony wygląd naszego marketu. Zmiana lokalizacji to dla nas możliwość urozmaicenia i wzbogacenia oferowanej przez nas gamy produktowej z 28 do 36 tys. referencji. Większa powierzchnia marketu wpłynie także pozytywnie na ekspozycję produktów, komfort klientów podczas zakupów oraz lepszą propozycję cenową z uwagi na możliwość zamawiania większej ilości towaru u poddostawców mówi Izabela Łojewska, właścicielka Bricomarché w Kamiennej Górze i dodaje Podobnie jak we wcześniejszej lokalizacji proponujemy klientom liczne usługi dodatkowe, m.in. możliwość transportu zakupionych produktów, transport HDS materiałów budowlanych na miejsce inwestycji czy cięcie blatów, płyt i drzwi.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Kamiennej Górze:

  • Adres sklepu: Wałbrzyska 25A
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-20.00, ndz. handlowa: 10.00-18.00
  • Liczba pracowników: 24
  • Liczba kas: 3
  • Liczba referencji: 36 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów
Dodano: 16 kwietnia 2019
Podziel się na: