NAGRODA RETAIL CHAMPION DLA INTERMARCHÉ

NAGRODA RETAIL CHAMPION DLA INTERMARCHÉ

Retail Champion – Wybrany przez konsumentów, to szczególne wyróżnienie na rynku retail/FMCG, które zostaje przyznane sieciom detalicznym przez ich konsumentów. Jego celem jest wyróżnienie sieci detalicznych, działających w poszczególnych formatach na polskim rynku, szczególnie takich, które wprowadzają rozwiązania doceniane przez kupujących.

4 października, podczas CEO& Board Dinner w hotelu Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce, odebrał w imieniu Intermarché nagrodę w kategorii Healthy Food Champion 2022. Badanie zostało przeprowadzone przez firmę badawczą GFK Polonia. W badaniu, w którym wzięło udział kilka tysięcy rodzin pytano między innymi o dostępne w sieciach spożywczych produkty świeże od lokalnych dostawców, ofertę warzyw i owoców, działy z żywnością BIO oraz ofertę mięsa i ryb. Zwycięstwo w tej kategorii jest dla nas kolejnym dowodem na to, że obrana kilka lat temu strategia wyrażona hasłem „Świeżo, tanio, z optymizmem” przynosi efekty i jest doceniana przez klientów.

Ta nagroda jest przede wszystkim wynikiem ciężkiej pracy właścicieli sklepów Intermarché, zarówno na co dzień w ich sklepach, jak i w ramach funkcji współzarządzania Grupą. Gratulacje i podziękowania kieruję również do pracowników centrali zakupowej Intermarché – powiedział, dziękując za nagrodę, Marc Dhermant, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Gratulujemy całemu zespołowi Intermarché, a naszym klientom dziękujemy za zaufanie!

Na zdjęciach, obok Marc’a Dherment – Dyrektora Generalnego Grupy Muszkieterów w Polsce, Casper Haring – CEO European Conferences United i Szymon Mordasiewicz – Dyrektor Komercyjny GFK Polonia

Dodano: 07 października 2022
Podziel się na: