MUSZKIETEROWIE WYBUDOWALI KOLEJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

MUSZKIETEROWIE WYBUDOWALI KOLEJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

1 czerwca w Żninie odbędzie się otwarcie 137. „Placu zabaw – Muszkieterowie”. Obiekt powstał w ramach prowadzonej od 2008 roku kampanii Fundacji Muszkieterów. Plac zabaw w Żninie zlokalizowany jest na terenie rekreacyjnym przy Jeziorze Żnińskim Małym, przy ul. Szkolnej i zostanie oficjalnie otwarty w piątek 1 czerwca br.
o godz. 16:00.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepu Bricomarché w Żninie, Fundacji Muszkieterów oraz władz samorządowych, przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom miasta. Na dzieci czekają gry i zabawy z animatorami oraz upominki.

Celem kampanii „Place Zabaw – Muszkieterowie” jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych i kolorowych miejsc do zabawy. Akcja prowadzona jest przy wsparciu władz lokalnych, które wyznaczają i przygotowują teren, na którym budowane są place zabaw. Muszkieterowie pokrywają koszty zakupu oraz montażu zestawów zabawowych.

– „Place zabaw-Muszkieterowie” to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które są niezwykle istotne nie tylko dla Fundacji, ale dla całej Grupy Muszkieterów. Z tego właśnie względu place zabaw powstają tam, gdzie ich naprawdę brakuje, a gotowy obiekt staje się własnością lokalnej społecznościmówi Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Każdy plac zabaw Muszkieterów wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, instalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownica. Place zabaw dostępne są dla wszystkich maluchów oraz ich rodziców.

 

Dodano: 05 czerwca 2018
Podziel się na: