MUSZKIETEROWIE URUCHAMIAJĄ 69. STACJĘ PALIW I 6. PUNKT ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

MUSZKIETEROWIE URUCHAMIAJĄ 69. STACJĘ PALIW I 6. PUNKT ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Grupa Muszkieterów konsekwentnie rozwija sieć stacji paliw Intermarché. 9 listopada uruchomiony został 69. obiekt zlokalizowany w Skierniewicach. Jest to pierwsza stacja działająca pod tym szyldem w mieście. Oferta obiektu jest rozszerzona o możliwość ładowania pojazdów elektrycznych, a także o część gastronomiczną Café Marché.

W województwie łódzkim w Skierniewicach została uruchomiona stacja paliw. Obiekt jest zlokalizowany obok supermarketu Intermarché przy ulicy Mszczonowskiej 58a. Klienci mogą tam zatankować wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. Są one dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o, a także poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu. Na stacji są zainstalowane 4 stanowiska do tankowania oraz nowoczesny, dwuwężowy dystrybutor z gazem LPG. Dla kompleksowej obsługi klientów obiekt jest wyposażony w odkurzacz, kompresor, a także dystrybutor AdBlue. Ponadto zmotoryzowani mają możliwość naładowania swojego pojazdu w stacji ładowania samochodów elektrycznych. Takie udogodnienie znajduje się łącznie już przy 6 stacjach paliw pod szyldem Intermarché.

Grupa Muszkieterów kontynuuje realizację swoich celów biznesowych. Cieszymy się, że nie tylko zachowaliśmy, ale także wzmocniliśmy pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć, jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski. Celem Muszkieterów jest zwiększanie liczby stacji paliw, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwemówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje Uruchomienie stacji paliw jest jedną z wielu możliwości rozwoju własnego przedsiębiorstwa prowadzonego w ramach Grupy Muszkieterów. Właściciele supermarketów wprowadzają dodatkowe usługi zgodnie z potrzebami lokalnych klientów. Oprócz stacji paliw mogą otworzyć m.in. myjnię samochodową, wędzarnię, czy wdrożyć usługi z zakresu e-commerce.

Przy stacji paliw w Skierniewicach znajduje się sklepik, który oferuje klientom ponad 1 000 produktów. W asortymencie jest szeroki wybór artykułów spożywczych i przemysłowych, papierosy, alkohol, akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro Café Marché, który oferuje świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertę fast-food. Powierzchnia sklepiku to 53 m2. Klienci mogą korzystać z usług stacji w godzinach 5.30-23.30 przez 7 dni w tygodniu.

Dodano: 25 listopada 2020
Podziel się na: