MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ 160. SKLEP BRICOMARCHÉ W POLSCE

MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ 160. SKLEP BRICOMARCHÉ W POLSCE

Sieć Bricomarché nie zwalnia tempa i otwiera kolejny supermarket w tym roku. Będzie to pierwszy sklep Bricomarché w Aleksandrowie Kujawskim, 10. market tej sieci w województwie kujawsko-pomorskim i jednocześnie 160. placówka handlowa  prowadzona pod tym szyldem w Polsce. Dzięki temu mieszkańcy miasta zyskają nie tylko bezpośredni dostęp do oferty sklepu liczącej 28 tysięcy artykułów, ale również dodatkowe miejsca pracy oraz akcje społeczne organizowane przez Muszkieterów.

Huczne 160. otwarcie odbędzie się 18 września 2019 roku. Z tej okazji klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Na gości będzie czekał wodzirej, prezentacje dostawców, promocje, gratisy, konkursy oraz licytacja, a na najmłodszych malowanie twarzy i balony. W dniu otwarcia sklep będzie czynny w godzinach 8.00-20.00.

– W nowo otwartym Bricomarché klienci będą mogli wyposażyć się w produkty niezbędne do budowy i wyremontowania domu. Jak zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo naszych pracowników – mówi Roman Hammer, właściciel sklepu Bricomarché w Aleksandrowie Kujawskim i dodaje Proponujemy klientom produkty z czterech działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja. W naszej ofercie znajdzie się dodatkowa usługa transportu towaru oraz rośliny pochodzące od lokalnych dostawców.

Powierzchnia sklepu wyniesie 1600 m2, a obok znajdzie się ogród zewnętrzy liczący 660 m2 oraz parking z 50 miejscami.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Aleksandrowie Kujawskim:

  • Adres sklepu: Słowackiego 30
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-20.00, ndz. handlowa: 10.00-17.00
  • Liczba pracowników: 24
  • Liczba kas: 3
  • Liczba referencji: 28 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, współpracę z Fundacją WWF na rzecz promowania świadomości związanej z dbaniem o otaczający nas świat flory i fauny, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Dodano: 16 września 2019
Podziel się na: