KONGRES GIS 2023 „ZMIEŃ PERSPEKTYWĘ”

KONGRES GIS 2023 „ZMIEŃ PERSPEKTYWĘ”

W dniach 25-26 października 2023 r. w Cukrowni Żnin odbył się Kongres GIS 2023 „Zmień perspektywę”, w którym uczestniczyli przedstawiciele IMMO Muszkieterowie Polska sp. z o.o., spółki zajmującej się rozwojem sieci punktów sprzedaży oraz zarządzaniem nieruchomościami Grupy Muszkieterów.

Kongres GIS to największe wydarzenie w branży dotyczącej systemów informacji geograficznej stosowanych w firmach, instytucjach czy urzędach. Organizatorem wydarzenia była firma ESRI Polska, która jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc. – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej.

Wydarzenie zgromadziło ponad 500 uczestników, na których czekało wiele interesujących prelekcji wygłoszonych przez ekspertów GIS pracujących w instytucjach rządowych, administracji czy w biznesie. Kongres był niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń dotyczących kierunków rozwoju biznesu i inspiracją, jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o przestrzenne analizy danych.

Wśród prelegentów była Magdalena Trusewicz, Kierowniczka Działu Analiz i Badań Rynku, która opowiedziała zgromadzonym o „Planie rozwoju szyldów Grupy Muszkieterów oraz strategii realizacji planu”.

Udział w takim wydarzeniu jak Kongres GIS jest dla nas niecodzienną możliwością obcowania z ekspertami wykorzystującymi systemy GIS. Bogaty przekrój sesji branżowych dostarcza mnóstwo inspiracji i pomysłów, które możemy zastosować w naszej pracy podsumowała wydarzenie Magdalena Trusewicz.

Dziękujemy organizatorom za doskonale przygotowane i merytoryczne wydarzenie, którego mogliśmy być częścią.

Zdjęcia z Kongresu GIS 2023 „Zmień perspektywę”

Dodano: 30 października 2023
Podziel się na: