KOLEJNE OTWARCIE SKLEPU INTERMARCHÉ DOTYCHCZAS DZIAŁAJĄCEGO POD INNYM SZYLDEM

KOLEJNE OTWARCIE SKLEPU INTERMARCHÉ DOTYCHCZAS DZIAŁAJĄCEGO POD INNYM SZYLDEM

Do sieci supermarketów Intermarché działających w ramach Grupy Muszkieterów, dołączył kolejny sklep dotychczas funkcjonujący pod konkurencyjnym szyldem. Oficjalne otwarcie odbyło się 31 stycznia br. o godzinie 9:00 w Tarnowie. W tym dniu na klientów tarnowskiego supermarketu czekało wiele atrakcji m.in. animacje dla dzieci, jak również degustacje produktów. Nowy punkt Intermarché to również wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców, jak: dostęp do produktów od lokalnych dostawców.  

– To już kolejny sklep Intermarché, który zdecydowaliśmy się zlokalizować w Małopolsce. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń wiemy, że jest to region z ogromnym potencjałem dla naszych supermarketów spożywczych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że szeregi Grupy Muszkieterów poszerzają się o kolejny sklep z szyldem Intermarchémówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje Jesteśmy przekonani, że zarówno mieszkańcy tego miasta, jak i okolic szybko odczują pozytywne efekty obecności naszego supermarketu.

Nowy sklep Intermarché mieści się w Tarnowie przy ulicy Koszyckiej 4. Ze względu na powierzchnię sklepu, która wynosi 1050 m2, klienci będą mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty produktów pochodzących m.in. od lokalnych dostawców. Należą do nich wyroby piekarniczo-cukiernicze oraz garmażeryjne, nabiał, warzywa, owoce, a także wędliny. Mając na uwadze potrzeby i wygodę klientów, przed sklepem udostępniony został parking na 50 aut. To już trzeci sklep należący do Pawła Stańca, który zmienił szyld na Intermarché.

– W grudniu 2018 roku zdecydowałem się wstąpić w szeregi Grupy Muszkieterów zmieniając szyldy sklepów w Zbylitowskiej Górze i Tarnowcu. Z uwagi na to, że bardzo cenię sobie profesjonalne wsparcie ze strony Grupy, zdecydowałem się poszerzyć naszą współpracę o kolejny supermarket spożywczy. Bardzo dobra organizacja pracy sieci Intermarché oraz jej efektywna logistyka powodują znaczne obniżenie kosztów i ułatwiają prowadzenie handlu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bogatą ofertę produktową, która odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta mówi Paweł Staniec, współwłaściciel tarnowskiego supermarketu i dodajeCieszymy się, że w dniu otwarcia mogliśmy liczyć na tak dużą frekwencję odwiedzających, którzy z entuzjazmem wypowiadali się na temat oferty i obsługi tarnowskiego Intermarché.

W trakcie otwarcia tarnowskiego Intermarché, które miało miejsce 31 stycznia br., na klientów czekały liczne atrakcje, m.in. degustacje oryginalnych produktów marki i torby prezentowe. Z myślą o najmłodszych, odwiedzających sklep ze swoimi rodzicami, organizatorzy zadbali o zróżnicowane animacje. W tym czasie dorośli mogli skosztować pysznej kawy przygotowywanej tego dnia przez profesjonalnych baristów.

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Tarnowie:

Adres sklepu:                                     ul. Koszycka 4, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:                              pon.-sob. 06.30-21.00, ndz. handlowe 09.00-20.00

Powierzchnia sklepu:                         1 050 m2

Liczba referencji                                 około 19 tysięcy

Liczba kas:                                         4

Liczba pracowników                          25 osób

Akceptowane formy płatności:          gotówka, karty płatnicze, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów

Liczba miejsc parkingowych:            50

Dodano: 05 lutego 2019
Podziel się na: