Kariera

Kariera w Grupie Muszkieterów

Jako międzynarodowy pracodawca Grupa Muszkieterów oferuje stabilne warunki zatrudnienia, a stały wzrost biznesu daje pewność zatrudnienia w długiej perspektywie.

Czytaj więcej

Oferty pracy

Nasze oferty pracy kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym jak i tych, które są na początku ścieżki kariery.

Zobacz oferty

Proces rekrutacji

proces_rekrutacji_1

I etap

Selekcja nadesłanych aplikacji

proces_rekrutacji_2

II etap

Spotkanie rekrutacyjne

proces_rekrutacji_3

III etap

Ponowne spotkanie rekrutacyjne

proces_rekrutacji_4

IV etap

Decyzja o zatrudnieniu

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Wartości

Muszkieterowie od samego początku kierują się wartościami, dzięki którym Grupa postrzegana jest jako zaufany i wiarygodny pracodawca.

Kompetencje

Zarządzanie kompetencjami to bardzo ważny element polityki personalnej Grupy Muszkieterów. Wypracowany wewnątrz firmy model pozwala umiejscowić kompetencje w centrum działań z zakresu rekrutacji, ścieżki kariery czy ocen pracowników.

Rozwój

Każdy pracownik może chwycić za stery swojego samorozwoju. Szkolenia, kursy, warsztaty, e-learning, mentoring, konferencje… Droga, którą pójdzie, zależy od niego, bo rozwój pracownika to rozwój całej firmy.

Praktyki i staże

Program praktyk i staży to doskonała okazja, aby poznać specyfikę branży handlowej, zdobyć cenne doświadczenie oraz otrzymać szansę dalszego rozwoju w Grupie Muszkieterów.

Czytaj więcej