INTERMARCHÉ ZWYCIĘZCĄ „BLIX AWARDS WYBÓR KONSUMENTÓW 2023”

INTERMARCHÉ ZWYCIĘZCĄ „BLIX AWARDS WYBÓR KONSUMENTÓW 2023”

Sieć sklepów spożywczych Intermarché zdobyła nagrodę „BLIX AWARDS Wybór Konsumentów 2023” w kategorii Zdrowa Żywność – Oferta Roku w grupie Supermarkety. Nagrodę odebrał Tomasz Walczak, Dyrektor Marketingu Intermarché, podczas ceremonii, która odbyła się 11 października 2023 w Hotelu Marriott w Warszawie.

W tegorocznej edycji programu „BLIX AWARDS Wybór Konsumentów 2023” wzięło udział ponad 130 tys. konsumentów, którzy łącznie wyrazili blisko 4 mln opinii na temat 93 sieci handlowych, oceniając ich na różnych płaszczyznach działalności.

Artykuły z kategorii zdrowej żywności, które zostały docenione w głosowaniu konsumentów, to je

den z najważniejszych elementów oferty Intermarché i jej znak rozpoznawczy. Fakt, że sieć została nagrodzona właśnie za ten segment produktów, jest dla nas szczególnym powodem do dumy i źródłem satysfakcji.

Co ważne – To nie pierwszy raz, kiedy nasza oferta zostaje dostrzeżona przez ankietowanych w ramach Blix Awards – w ubiegłorocznej edycji Intermarché zostało wyróżnione za ofertę zdrowej żywności, czyli tę samą kategorię, za którą nagrodzono nas w tym roku.

Podczas uroczystości Tomasz Walczak wystąpił również w roli eksperta w panelu dyskusyjnym prowadzonym przez Michała Kokoszkiewicza z redakcji Wiadomości Handlowych. W czasie dyskusji poruszono dwa wątki w ramach tematu „Sieci handlowe w perspektywie 2024 r.”:

  • Inflacja vs. wzrost udziału sprzedaży w akcjach rabatowych
  • Jaką przyszłość w handlu ma reklama porównawcza?

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do dyskusji, a klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych działań ukierunkowanych na jak najlepszą ofertę zdrowej żywności w sklepach Intermarché w całej Polsce!

 

Dodano: 13 października 2023
Podziel się na: