INTERMARCHÉ ZOSTAŁO WYRÓŻNIONE NAGRODĄ HEALTHY FOOD CHAMPION 2021

INTERMARCHÉ ZOSTAŁO WYRÓŻNIONE NAGRODĄ HEALTHY FOOD CHAMPION 2021

Intermarché zostało nagrodzone w pierwszej edycji konkursu „Retail Champion – Wybrany przez konsumentów”. Sieć sklepów spożywczych zarządzana przez Grupę Muszkieterów, zajęła 3. miejsce w kategorii Healthy Food Champion. Zwycięzców wytypowała reprezentatywna grupa kilku tysięcy konsumentów.

Wśród 5 różnych odznaczeń Intermarché zostało nagrodzone 3. miejscem w kategorii Healthy Food Champion. Liderami są sieci, które zostały najlepiej ocenione przez klientów pod względem oferty i asortymentu produktów postrzeganych jako zdrowe. Badanie zostało przeprowadzone przez niezależną firmę badawczą GfK Polonia na reprezentatywnej grupie ponad 3 000 osób.

– Jesteśmy dumni, że sieć Intermarché zarządzana przez Muszkieterów została wytypowana na podium nagrody Healthy Food Champion. Dążymy do tego, aby produkty znajdujące się w naszej sieci były jak najwyższej jakości. Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem, a wyróżnienia są dla nas dodatkową motywacją, abyśmy stale rozwijali ofertę naszych sklepów mówi Thierry Klupczynski, Prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce i dodaje – Oferowanie produktów świeżych, świeżo zapakowanych i bio, a więc szczególnie zdrowych, jest jednym z głównych elementów naszego nowego konceptu sklepu – Power. Dlatego nagroda w kategorii Healthy Food Champion jeszcze bardziej nas cieszy.

Po wakacjach odbędzie się jednodniowy webinar, podczas którego wystąpią przedstawiciele najlepiej ocenionych firm, w tym Intermarché. Na wydarzenie zarejestrowało się około 600 uczestników reprezentujących sieci handlowe oraz producenci, dostawcy rozwiązań i dziennikarze mediów branżowych. Oficjalna gala European Circular Retail Congress zaplanowana jest na 27 października 2021 roku.

European Circular Retail Congress to wydarzenie organizowane przez European Conferences United, koncentrujące się na rozwoju handlu detalicznego i CPG. Celem tego przedsięwzięcia jest zawiązywanie partnerstw, które umożliwią firmom dalszy rozwój w branży. Kongres angażuje ponad 200 prelegentów dzielących się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Dodano: 21 czerwca 2021
Podziel się na: