INTERMARCHÉ W MŁAWIE W NOWEJ LOKALIZACJI Z DWUKROTNIE WIĘKSZĄ SALĄ SPRZEDAŻY

INTERMARCHÉ W MŁAWIE W NOWEJ LOKALIZACJI Z DWUKROTNIE WIĘKSZĄ SALĄ SPRZEDAŻY

Sklep Intermarché w Mławie zmienił swoją lokalizację. Mieszkańcom, którzy z usług sieci mogą korzystać od ponad 12 lat, zaprezentowano zupełnie nową odsłonę sklepu, składającą się z dwukrotnie większej sali sprzedaży – o powierzchni blisko 1400m2, poszerzonej gamy produktowej oraz parkingu na około 100 aut. Oficjalne otwarcie supermarketu w nowej lokalizacji odbyło się 12 grudnia br.

Nowoczesny sklep Intermarché w Mławie to nie tylko większy parking mieszczący setkę pojazdów. Dzięki zwiększonej powierzchni supermarketu mamy możliwość zapewnienia mieszkańcom 20 nowych miejsc pracy oraz rozszerzenia oferty produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców. Mławskie Intermarché  jest wyposażone w 6 kas – to o dwie kasy więcej w porównaniu z poprzednią lokalizacją ­mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Wielkie otwarcie nowo usytuowanego sklepu Intermarché odbyło się 12 grudnia br. Tego dnia, od godziny 9:00 na mieszkańców Mławy czekało mnóstwo atrakcji. Przy wejściu najmłodsi byli częstowani watą cukrową lub popcornem, a w związku z nadchodzącymi świętami mieli również okazję odwiedzić strefę Świętego Mikołaja. Atrakcje nie ominęły także starszych gości, dla których przewidziano konkursy, bony promocyjne oraz degustacje.

Mając na uwadze potrzeby i wygodę klientów, sieć zdecydowała się przenieść sklep bliżej centrum miasta, na ulicę Grzebskiego 34. Od teraz mieszkańcy Mławy mogą korzystać z nowej sali sprzedaży o powierzchni blisko 1400m2 – to dwukrotnie więcej niż w poprzedniej lokalizacji.

Nowa lokalizacja to zdecydowanie większy potencjał dla naszego dalszego rozwoju. Dwukrotnie większa powierzchnia sklepu z pewnością pozwoli nam uatrakcyjnić ofertę, czego doskonałym przykładem jest chociażby wydzielenie działu garmażeryjnego mówi Grzegorz Gruca, właściciel Intermarché w Mławie.

Atuty nowego punktu Intermarché:

  • Produkty od lokalnych dostawców
  • Rozbudowany dział garmażeryjny
  • Szeroka oferta produktów marek własnych
  • Tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu
  • Rozbiór mięsa na miejscu

Praktyczne informacje na temat sklepu Intermarché w Mławie, w nowej lokalizacji:

  • Nowy adres sklepu: ul. Grzebskiego 34
  • Godziny otwarcia: pon.-sb: 7:00-21:00, ndz. handlowe 9:00-19:00
  • Liczba kas: 6
  • Akceptowane formy płatności: bony Grupy Muszkieterów, Sodexo, gotówka, karta.
Dodano: 17 grudnia 2018
Podziel się na: