INTERMARCHÉ W GRYFICACH WPROWADZIŁO USŁUGĘ ZAKUPÓW PRZEZ INTERNET

INTERMARCHÉ W GRYFICACH WPROWADZIŁO USŁUGĘ ZAKUPÓW PRZEZ INTERNET

Grupa Muszkieterów wprowadza usługę Intermarché Drive do kolejnych supermarketów. Od 3 czerwca br. udogodnienie jest dostępne dla mieszkańców Gryfic w Intermarché przy ul. Dąbskiego 27. Dzięki Intermarché Drive klienci mogą zamawiać produkty z bogatego asortymentu spożywczego i przemysłowego przez internet, a następnie odbierać je w sklepie o wybranej godzinie. Usługa jest dostępna już w ponad 50 sklepach sieci.

W odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje zakupowe klientów oraz rosnącą popularność rynku e-commerce Muszkieterowie sukcesywnie rozwijają usługę Drive, która jest dostępna w supermarketach Intermarché. Obecnie udogodnienie zostało wprowadzone łącznie w ponad 50 miastach, a od 3 czerwca mogą z niego korzystać także mieszkańcy Gryfic.

Sieć Intermarché oferuje właścicielom sklepów szereg możliwości w zakresie rozwijania oferty. Jedną z nich jest usługa Drive, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów, jak i właścicieli supermarketów. Sieć oraz przedsiębiorcy zrzeszeni w jej strukturach sukcesywnie wdrażają to rozwiązanie w kolejnych sklepach – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów, i dodaje W planach mamy uruchomienie usługi w kolejnych miastach.

Rozwiązanie Drive umożliwia klientom zamawianie produktów przez stronę internetową oraz ich odbiór w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, znajdującej się obok sklepu Intermarché. W zależności od lokalizacji w ofercie dostępnych jest od 9 do 12 tysięcy artykułów. Przy składaniu zamówienia klient wybiera dogodną dla siebie godzinę odbioru zakupów, a paczka może być gotowa już po upływie dwóch godzin. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowane zakupy będą czekać na odbiorcę jeszcze przez 24 godziny od wstępnie wybranego terminu odbioru.

Dodano: 13 czerwca 2022
Podziel się na: