INTERMARCHÉ POLECA POLSKĄ ŻYWNOŚĆ

INTERMARCHÉ POLECA POLSKĄ ŻYWNOŚĆ

25 sierpnia obchodzimy Dzień Polskiej Żywności. Przy tej okazji Grupa Muszkieterów przypomina o bogatej ofercie krajowych produktów oferowanych klientom w sklepach sieci Intermarché. Szczególnie poleca przy tym tradycyjne wędliny, wyrabiane na miejscu w sklepie z najwyższej jakości mięsa z regionalnych hodowli.

Dzień Polskiej Żywności obchodzony jest od 2013 roku. Jego data nie jest przypadkowa – na koniec sierpnia polscy rolnicy kończą zbierać plony i świętują to w czasie dożynek, a sklepy i stragany pełne są warzyw i owoców pochodzących z ich upraw. To świetny pretekst, aby podczas zakupów sięgnąć właśnie po rodzime produkty, z których można przygotować smaczne potrawy i właśnie w ten sposób przyłączyć się do świętowania.

Grupa Muszkieterów na bieżąco wspiera polskich producentów poprzez współpracę z lokalnymi dostawcami. W sklepach sieci Intermarché klienci mogą znaleźć m.in. szeroką gamę produktów świeżych pochodzących od sprawdzonych, regionalnych producentów i hodowców. Są to m.in. warzywa i owoce, mięsa i wędliny, pieczywo czy jaja. Produkty spożywcze od polskich dostawców są gwarancją najwyższej jakości i świeżości.

Dzięki udostępnianiu Klientom szerokiej gamy polskich produktów, Grupa Muszkieterów wspiera lokalnych producentów i przyczynia się do rozwoju polskiego rynku spożywczego. Jednocześnie realizuje swoją misję odpowiedzialnego działania na rzecz lokalnych społeczności – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dodano: 25 sierpnia 2017
Podziel się na: