INTERMARCHÉ OTWORZYŁO KOLEJNY SUPERMARKET W TYM ROKU

INTERMARCHÉ OTWORZYŁO KOLEJNY SUPERMARKET W TYM ROKU

Nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy do budżetu miasta z podatków oraz akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów to jedne z wielu korzyści wynikających z uruchomienia nowego sklepu Intermarché w Piekarach Śląskich. Dzięki wdrożonemu konceptowi Power w ofercie sklepu jest szeroki wybór produktów świeżych, bio oraz fit. Supermarket jest dostępny w Parku Handlowym MMG Centers* Piekary Śląskie, gdzie klienci od 6 lat mogą już korzystać z usług sklepu Bricomarché z produktami do domu i ogrodu.

 W marcu bieżącego roku Grupa Muszkieterów otworzyła w Piekarach Śląskich drugi sklep pod szyldem Intermarché. Zgodnie z konceptem Power strefa ryneczku ze świeżymi produktami znajduje się zaraz przy wejściu do supermarketu. W asortymencie Intermarché jest szeroka gama artykułów nabiałowych, bio, fit, napojów oraz dań gotowych. Klienci mogą kupić wędliny, mięsa czy sery na dwa sposoby: w sprzedaży tradycyjnej oraz w formie gotowych, świeżo zapakowanych w próżniowe woreczki porcji. W sklepie jest dostępna samoobsługowa krajalnica do pieczywa, a w specjalnie wyznaczonym miejscu jest strefa z kulinarnymi inspiracjami, ofertą promocyjną oraz sezonową. W Intermarché mieszkańcy Piekar Śląskich kupią także produkty z kuchni świata.

Ponadto w sklepie wprowadzono funkcjonalne rozwiązania dla klientów – m.in. zamontowano kasy z dłuższymi taśmami kasowymi oraz miejscem na torby kupujących. Z kolei urządzenia chłodnicze z mrożonymi produktami zostały ustawione bliżej kas.

Z radością zapraszamy mieszkańców Piekar Śląskich i okolic do naszego sklepu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby klienci znaleźli u nas bogaty wybór rozmaitych produktów. Uruchomiliśmy własną wędzarnię i piekarnię, więc gwarantujemy świeżą żywność najwyższej jakości. Dzięki wdrożeniu konceptu Power nasz supermarket oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań oraz zyskał nowoczesny designmówi Adrian Podziemski, który razem z żoną Agnieszką jest właścicielem sklepu Intermarché w Piekarach Śląskich – Co więcej w naszym supermarkecie klienci kupią produkty dostarczane przez lokalnych dostawców. W asortymencie mamy pieczywo, nabiał, warzywa i owoce, a także produkty garmażeryjne pochodzące od miejscowych dostawców dodaje Agnieszka Podziemska.

Supermarket znajduje się w Parku Handlowym MMG Centers* Piekary Śląskie, w którym jest zlokalizowany także sklep Muszkieterów z branży dom i ogród – Bricomarché. Powierzchnia sklepu Intermarché to blisko 900 m2. Supermarket został uruchomiony w nowoczesnym koncepcie Power, obecnie w Polsce działa 5 sklepów pod szyldem marki utrzymanych w tym formacie.

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Piekarach Śląskich:

  • Adres sklepu: Karola Miarki 13B, Park Handlowy MMG Centers* Piekary Śląskie
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-21.00, ndz. handlowa: 10.00-19.00
  • Liczba pracowników: 30
  • Liczba kas: 5
  • Liczba referencji: 15 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

 Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

 

 

 

 

 

Dodano: 20 kwietnia 2021
Podziel się na: