INTERMARCHÉ otwiera pierwszy supermarket w Katowicach

INTERMARCHÉ otwiera pierwszy supermarket w Katowicach

Pierwszy sklep Intermarché w Katowicach rozpocznie oficjalnie działalność w czwartek, 23 czerwca o godz. 9:00. To 231. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 20. w województwie śląskim. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści:
ok. 50 nowych miejsc pracy,
dodatkowe dochody do budżetu gminy z podatków
(w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Katowicach),
rozwój współpracy handlowej z lokalnymi dostawcami.

– Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców Katowic, dlatego nasz supermarket będzie wyróżniał się na tle konkurencji szeroką i różnorodną gamą asortymentową. Szczególnie polecamy wyroby z własnej wędzarni, produkty marek własnych sieci oraz szeroką ofertę artykułów BIO i EKO – mówi Artur Strzałka, właściciel sklepu Intermarché w Katowicach. 
 
Podczas otwarcia, które zostanie poprowadzone przez animatora, na klientów sklepu będzie czekać wiele niespodzianek, m.in. promocje cenowe, degustacje, paczki z produktami za zakupy.
 
Dodatkowe atuty Intermarché:
• ok. 17 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych,
• szeroka gama produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć,
• tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu,
• rozbiór mięsa,
• własna piekarnia,
• produkty ekologiczne i bio,
• produkty marek własnych Intermarché (w tym wyróżnione certyfikatem Selection i godłem Doceń Polskie) oraz delikatesowe wytwarzane we francuskich fabrykach Grupy Muszkieterów, niedostępne w placówkach innych sieci działających w Polsce,
• szeroka oferta win, dobieranych przez enologa sieci.
 
Właściciele sklepu zamierzają aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym miasta oraz wspierać mieszkańców Katowic w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację  Muszkieterów:
Wakacje z Muszkieterami,
Place zabaw – Muszkieterowie,
Zbieramy krew dla Polski,
Podziel się posiłkiem.
 
Informacje o Intermarché oraz Grupie Muszkieterów w Polsce
Intermarché to sieć sklepów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych oraz typu „dom i ogród” (Bricomarché).  Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 360 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.
Więcej informacji o Intermarché w Polsce znajduje się na stronie www.intermarche.pl
 
Dodatkowych informacji udziela:

Eliza Orepiuk-Szymura
Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji
ITM Polska sp. z o.o. ul. Św. Mikołaja 5, Swadzim, 62 – 080 Tarnowo Podgórne 
tel.: 61 665 12 09
e-mail: eorepiuk@mousquetaires.com

Dodano: 15 czerwca 2016
Podziel się na: