INTERMARCHÉ OTWIERA KOLEJNY SUPERMARKET I STACJĘ PALIW W PRZEMKOWIE

INTERMARCHÉ OTWIERA KOLEJNY SUPERMARKET I STACJĘ PALIW W PRZEMKOWIE

19 września br. sieć Intermarché otworzyła sklep i stację paliw w Przemkowie  w województwie dolnośląskim. Mieszkańcy tego miasta zyskali dostęp do 10 tysięcy artykułów pochodzących także od lokalnych dostawców, w tym bogatego asortymentu produktów świeżych. Nowy supermarket Intermarché to również dodatkowe miejsca pracy i dochody do budżetu miasta pochodzące z lokalnie odprowadzanych podatków. 

Szeroki asortyment sklepu Intermarché w Przemkowie przy ul. Szprotawskiej 2 z pewnością zainteresuje nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców tego miasta. Od teraz mają oni dostęp do produktów świeżych z kategorii owoce i warzywa, jak również najwyższej jakości mięs i wędlin w atrakcyjnych cenach. W pobliżu sklepu, którego powierzchnia wynosi 565 m2, zlokalizowany jest parking mieszczący 50 aut.

Intermarché w Przemkowie jest 30 supermarketem tej sieci działającym w województwie dolnośląskim. Jestem przekonany, że mieszkańcy Przemkowa szybko przekonają się do oferty naszego sklepu, tak bogatej w produkty świeże dostarczane przez lokalnych i sprawdzonych dostawców. Cieszymy się również, że w jego pobliżu otworzyliśmy już 68. stację paliw z szyldem Intermarché – mówi Maciej Ćwikliński, Prezes Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché.

Otwarta w Przemkowie stacja paliw Intermarché, potwierdza pozycję lidera sieci w tym sektorze. Oferuje ona wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach – benzynę Pb95, Pb 98 oraz olej napędowy – dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. Intermarché zapowiada intensywne prace nad tym, by docelowo oferować takie usługi przy każdym supermarkecie, gdzie tylko będzie to możliwe.

Dodano: 02 października 2019
Podziel się na: