INTERMARCHÉ NA TARGACH MAREK WŁASNYCH FUTURE PRIVATE LABELS EXPO

INTERMARCHÉ NA TARGACH MAREK WŁASNYCH FUTURE PRIVATE LABELS EXPO

W dniach 15-16 listopada odbyły się w Kielcach Targi Marek Własnych Future Private Labels Expo. To jedyne wydarzenie w Polsce, które w całości poświęcone jest markom własnym, dlatego chętnie odwiedzane jest przez producentów i przedstawicieli sieci handlowych nie tylko naszego kraju, ale też pozostałych państw europejskich oraz Bliskiego Wschodu. Targi Marek Własnych w Kielcach stają się więc miejscem niezwykle istotnym dla rozwoju branży, dlatego nie mogło na nich zabraknąć przedstawicieli Grupy Muszkieterów.

Stoisko Intermarché było chętnie odwiedzane przez producentów wszystkich interesujących naszą sieć kategorii: mięsnej, przetwórstwa owocowo-warzywnego, piekarniczej, napojowej, wyrobów cukierniczych, dla niemowląt, dla zwierząt, art. higienicznych i przemysłowych. Liczne spotkania i rozmowy stanowią ogromną szansę na przyszłą współpracę w zakresie produkcji artykułów pod markami własnymi Intermarché, a tym samym rozwój oferty sieci.

– Marki Własne stanowią coraz ważniejszy segment produktów w ofercie supermarketów spożywczych. Systematycznie pracujemy nad urozmaicaniem tej kategorii w sklepach Intermarché, ponieważ chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów, dla których ważny jest stosunek ceny do jakości artykułów, które wkładają do koszyków. Udział w Targach Marek Własnych to gwarancja dalszego rozwoju oferty – powiedział Bogdan Gałuszka, Dyrektor Działu Marek Własnych

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom  Future Private Labels Expo było Forum Marek Własnych. To pierwsze w Polsce wydarzenie o charakterze konferencyjnym poświęcone w całości rynkowi produktów private label. Cieszący się coraz większą popularnością segment marek własnych został poddany szerokiej analizie eksperckiej, co stanowiło olbrzymią wartość dodaną całego wydarzenia.

– Targi Marek Własnych dają nie tylko dają możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, ale także umożliwiają przyjrzenie się trendom i czerpanie inspiracji z dokonań innych sieci. Prowadzimy ciekawe rozmowy i jednocześnie przysłuchujemy się wystąpieniom fachowców, dzięki czemu wrócimy z targów zmotywowani i wyposażeni w nowe pomysły – podsumowała Tamara Weichert-Kałuża, Kierowniczka Działu Marek Własnych

Kolejnym ważnym punktem pierwszego dnia Targów było przeprowadzenie Konkursu Smak Jakości®. Prezentowane w ramach konkursu produkty oceniało profesjonalne jury,  złożone z  przedstawicieli sieci handlowych, którzy na co dzień zajmują się kategorią mięsa i wędlin w swoich sieciach. Jednym z jurorów był przedstawiciel Intermarché – Paweł Michaluk, Kupiec Senior w Dziale Marek Własnych.

Gratulujemy Organizatorom świetnej organizacji całego wydarzenia, a zespołowi Działu Marek Własnych dziękujemy za ogromne zaangażowanie i udział w imprezie.

Do zobaczenia za rok!

Dodano: 17 listopada 2023
Podziel się na: