GRUPA MUSZKIETERÓW Z WYŻSZĄ POZYCJĄ W RANKINGU 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

GRUPA MUSZKIETERÓW Z WYŻSZĄ POZYCJĄ W RANKINGU 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

W tegorocznym zestawieniu „Lista 500” przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” Grupa Muszkieterów zajęła 45. pozycję. Oznacza to awans o jedno miejsce w porównaniu do ubiegłego roku, a także potwierdza dobre wyniki Grupy i umocnienie jej pozycji wśród największych firm w naszym kraju.

Ranking opiera się na przychodach ze sprzedaży przedsiębiorstw w 2019 roku. Szyldy Intermarché i Bricomarché, wchodzące w skład Grupy Muszkieterów, wypracowały w ubiegłym roku obroty na poziomie 7,74 miliarda złotych. Jest to wynik o 3,6 proc. wyższy w porównaniu  do poprzedniego roku.

To dla nas ogromna satysfakcja, że wypracowaliśmy wyższą pozycję w rankingu „Lista 500”. Właściciele i pracownicy sklepów Intermarché, Bricomarché, a także centrali każdego dnia dokładają starań, aby spełnić oczekiwania klientówmówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje – Nasze wyniki oraz kolejne wyróżnienie w tym zestawieniu motywują nas do dalszej pracy. Przed nami wyzwania związane ze skutkami pandemii, które wpływają na całą branżę handlową, część z nich dopiero się ujawni. Liczymy jednak, że dzięki odpowiedniej mobilizacji również w 2020 roku wypracujemy dalsze wzrosty obrotów.

Ranking „Lista 500” to zestawienie największych przedsiębiorstw w Polsce. Jego celem jest zobrazowanie aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju, a także zachodzących zmian. Tegoroczna edycja rankingu jest już 22.

Dodano: 26 czerwca 2020
Podziel się na: