GRUPA MUSZKIETERÓW Z NAGRODĄ „NAJLEPSZEGO PRACODAWCY” W KATEGORII FRANCZYZA

GRUPA MUSZKIETERÓW Z NAGRODĄ „NAJLEPSZEGO PRACODAWCY” W KATEGORII FRANCZYZA

W środę, 12 czerwca br., w Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Polskiego Biznesu Wprost. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli zwycięzców rankingów Polskiej Dwusetki, czyli 200 największych polskich firm, Gepardów i Ambasadorów polskiego biznesu, którym wręczono pamiątkowe statuetki. Nagrodę Najlepszego Pracodawcy w kategorii Franczyza odebrała w imieniu Grupy Muszkieterów, Adriana Kiwak, Dyrektor HR.

W tym roku redakcja „Wprost” już po raz 10. opublikowała listę 200 największych polskich firm. Znalazły się na niej czołowe przedsiębiorstwa różnych branż, które w 2023 roku pomimo trudnych warunków rynkowych, inflacji, wojny za wschodnią granicą cały czas zapewniały swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. To firmy, które łączy jeszcze jedna wspólna cecha – przekroczona granica miliarda złotych przychodu.

Wśród nagrodzonych firm znalazły się m.in.

  • Orlen S.A. – Kategoria Lider Rankingu Polska 200
  • Rainbow Tours – Kategoria Lider Rankingu Gepardy
  • LPP S.A. – Kategoria Ambasador Polskiego Biznesu
  • T-Mobile Polska – Najlepszy pracodawca w kategorii Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
  • PKP Intercity – Najlepszy pracodawca w branży Transport
  • Bank Gospodarstwa Krajowego – Najlepszy pracodawca w branży Bankowość
  • XTB – Najlepszy Pracodawca w branży Finanse
  • Kruk S.A. – Najlepszy Pracodawca w branży Windykacja Grupa

Grupa Muszkieterów otrzymała nagrodę Najlepszy Pracodawca w kategorii Franczyza.

To najlepszy dowód na to, że unikatowy model biznesowy Grupy Muszkieterów, który opiera się na kulturze współtworzenia w praktyce doskonale się sprawdza. Grupa Muszkieterów zrzesza blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Daje właścicielom sklepów niezależność i wspiera ich w prowadzeniu własnego biznesu. Równocześnie przedsiębiorcy biorą odpowiedzialność za funkcjonowanie całej Grupy pełniąc kluczowe funkcje w ramach jej struktur.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę odebrać to wyjątkowe wyróżnienie w imieniu Grupy Muszkieterów. Nasi pracownicy każdego dnia dokładają starań, by niemal 400 zrzeszonych w Grupie sklepów Intermarché i Bricomarché zapewniało klientom obsługę na najwyższym poziomie. Z tego miejsca pragnę podziękować nie tylko twórcom rankingu ale przede wszystkim pracownikom tworzącym naszą organizację. To dzięki Wam w biurach i na korytarzach panuje serdeczna atmosfera, której efektem są takie nagrody jak ta. To Wasza nagroda. W Grupie siła! – powiedziała, odbierając nagrodę, Adriana Kiwak, Dyrektor HR w Grupie Muszkieterów.

Dodano: 13 czerwca 2024
Podziel się na: