GRUPA MUSZKIETERÓW Z 70 STACJAMI PALIW. PIERWSZY SAMOOBSŁUGOWY OBIEKT LIGHT OTWARTY W POLKOWICACH

GRUPA MUSZKIETERÓW Z 70 STACJAMI PALIW. PIERWSZY SAMOOBSŁUGOWY OBIEKT LIGHT OTWARTY W POLKOWICACH

Muszkieterowie wzmacniają swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw. 7 stycznia 2021 roku uruchomili 70. obiekt pod szyldem Intermarché. To pierwszy punkt Grupy Muszkieterów działający w formule light, czyli bezobsługowo i bezgotówkowo. Stacja zlokalizowana jest w Polkowicach przy sklepie Bricomarché.

W województwie dolnośląskim w Polkowicach, obok supermarketu Bricomarché przy ulicy Kolejowej 29a, została uruchomiona kolejna stacja paliw pod szyldem Intermarché. Jest to w pełni zautomatyzowany obiekt light, który działa bez obecności pracowników obsługi. Klienci mogą samodzielnie zatankować swoje pojazdy w systemie całodobowym, a następnie dokonać płatności bezgotówkowej. W ofercie stacji są wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. Zmotoryzowani kupią tam benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz autogaz LPG. Paliwa są dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz przez SCA PETROLE Polska Sp. z o.o. i stale poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu. Na stacji zostały zainstalowane 4 stanowiska do tankowania paliw oraz 2 do tankowania LPG.

Grupa Muszkieterów od lat jest liderem na rynku przymarketowych stacji paliw. Zależy nam na utrzymaniu tej pozycji, dlatego konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę. Naszym celem jest rozwijane sieci w taki sposób, aby finalnie stacje paliw działały przy każdym istniejącym supermarkecie, tam gdzie jest to możliwe. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej odpowiemy na potrzeby klientówmówi Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA PETROLE Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów i dodaje Jednym z dowodów, że nasze stacje spełniają oczekiwania zmotoryzowanych jest debiut sieci Intermarché w rankingu „Marka Nr 1” przygotowanego przez serwis Wybór Kierowców w 2020 roku.

Grupa Muszkieterów proponuje przedsiębiorcom także inne formy rozwijania swoich biznesów. Oprócz stacji paliw przy sklepach Intermarché czy Bricomarché może zostać uruchomiona m.in. myjnia samochodowa bądź usługi z zakresu e-commerce – np. Bricomaty lub usługa Intermarché Drive.

 

Dodano: 26 stycznia 2021
Podziel się na: