GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD TOP50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD TOP50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

Dziennik „Rzeczpospolita” po raz kolejny wyróżnił Grupę Muszkieterów na Liście 500, czyli zestawieniu największych firm w Polsce. W tegorocznym rankingu Grupa, zarządzająca supermarketami sieci Intermarché i Bricomarché, uplasowała się na 46. miejscu. To już 21. edycja zestawienia, w którym prezentowane są firmy z największymi przychodami ze sprzedaży w ciągu roku. 

W 2018 roku szyldy Intermarché i Bricomarché wchodzące w skład Grupy Muszkieterów wypracowały obroty w wysokości blisko 7,5 miliarda złotych. Jest to wynik o 5,5 proc. wyższy, czyli o blisko 400 mln złotych, w porównaniu z rokiem poprzednim.

– Ogromnie się cieszymy, że codzienna praca właścicieli  sklepów Intermarché i Bricomarché oraz pracowników Grupy  jest doceniana w tak ważnym rankingu. Nasza pozycja w zestawieniu Listy 500 oraz obroty wypracowane w 2018 roku są powodem do zadowolenia i zarazem motywacją do dalszej wytężonej pracymówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodajemamy świadomość możliwości, które stoją przed nami zarówno na rynku DIY, jak i na rynku spożywczym, ale także wyzwań, które konkurencyjność polskiego rynku stawia przed nami. Jesteśmy zmobilizowani, aby i w tym roku budować pozycję Grupy i wzrost naszych obrotów.

Dodano: 17 czerwca 2019
Podziel się na: