GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD NAJWIĘKSZYCH FIRM W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD NAJWIĘKSZYCH FIRM W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

Dzięki obrotom, które w 2018 roku wyniosły 7,46 mld zł, Grupa Muszkieterów zajęła 97. miejsce w rankingu „TOP 500 CEE 2019”. Zestawienie zostało przygotowane przez międzynarodową grupę Coface i dziennik „Rzeczpospolita”. Wyniki ogłoszono podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Dane do rankingu „TOP 500 CEE 2019” zostały pozyskane z 12 krajów naszego regionu. Na ich podstawie powstało zestawienie przedsiębiorstw i grup kapitałowych, które zanotowały najwyższe obroty w danym roku w ujęciu bezwzględnym. Opublikowana w „Rzeczpospolitej” 14. edycja rankingu została wzbogacona o komentarze ekspertów.

 – To dla nas ogromna satysfakcja, że zajęliśmy wysoką pozycję w zestawieniu największych firm w naszej części Europy. Takie wyróżnienia niezwykle cieszą i motywują do dalszej intensywnej pracy mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje Nasza mocna pozycja to m.in. zasługa zaangażowania, profesjonalizmu, a także wytężonej pracy właścicieli supermarketów oraz pracowników centrali i sklepów Intermarché i Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy dalej wzmacniać pozycję Grupy i systematycznie wypracowywać kolejne wzrosty naszych obrotów.

Dodano: 06 września 2019
Podziel się na: