GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

GRUPA MUSZKIETERÓW WŚRÓD 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

Grupa Muszkieterów zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché została wyróżniona na 47. pozycji w rankingu „1.000 największych firm w Polsce”  sporządzonym przez „Gazetę Finansową”. To lepszy wynik niż ten odnotowany w ubiegłym roku, gdy Muszkieterowie zajęli 49. miejsce.

W lipcu 2020 roku „Gazeta Finansowa” opublikowała zestawienie „1 000 największych firm w Polsce”. O pozycji w rankingu decydowały przychody odnotowane przez spółki w 2019 roku. Grupa Muszkieterów została w nim wyróżniona na 47. pozycji, dzięki wypracowaniu 7,74 mld zł. przychodów.

– Cieszymy się, że Grupa Muszkieterów została wyróżniona w rankingu „Gazety Finansowej”. Stale analizujemy zmiany zachodzące na rynku i w oparciu o obserwacje rozwijamy naszą ofertę. Dzięki temu sieci Intermarché i Bricomarché są doceniane w branży oraz budzą zainteresowanie wśród przedsiębiorców, którzy chętnie dołączają do Grupy i otwierają sklepy pod szyldami naszych marek mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza blisko 300 przedsiębiorców, którzy zarządzają około 370 supermarketami Intermarché i Bricomarché. Muszkieterowie stale poszerzają swoją ofertę – zarówno skierowaną  do klientów, jak i do przedsiębiorców. Grupa proponuje otworzenie sklepu pod szyldem jednej z marek na zasadzie franczyzy lub partnerstwa. Druga ścieżka umożliwia dołączenie do wybranej sieci osobom, które już prowadzą swoje sklepy.

 

 

Dodano: 28 września 2020
Podziel się na: