GRUPA MUSZKIETERÓW ROZWIJA SIEĆ STACJI PALIW

GRUPA MUSZKIETERÓW ROZWIJA SIEĆ STACJI PALIW

W środę, 24 stycznia br. sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła kolejną stację paliw. To już 63. obiekt sieci w naszym kraju. Punkt w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) oferuje zmotoryzowanym wysokiej jakości paliwa dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A. Jest to pierwsza z kilku stacji, które sieć planuje uruchomić w tym roku.

Otwarcie stacji benzynowej w Rawie Mazowieckiej umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji paliw w Polsce. Sieć ma w założeniu stałe zwiększania liczby swoich obiektów.

Cieszymy się, że sukcesywnie wzmacniamy naszą pozycję lidera w tym segmencie rynku. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć przymarketowych stacji paliw, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, w miejscach, gdzie jest to możliwe. Jeszcze w tym roku planujemy otworzyć kilka kolejnych obiektów w różnych częściach Polski podkreśla Aleksander Hołoga, Kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché.

Stacja paliw Intermarché w Rawie Mazowieckiej działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Targowej 6. Punkt w Rawie Mazowieckiej czynny jest 7 dni w tygodniu w godz. 6.00 – 22.00. W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i Pb98, olej napędowy oraz LPG. Klienci mogą się również zaopatrzyć w gaz propan-butan w butlach 11 kg. Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A. i poddawane są bieżącej kontroli jakości w ramach programu „Monitoringu Jakości Paliw” przez firmę J.S. HAMILTON POLAND S.A. Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk, a dla samochodów zasilanych gazem przewidziany jest  dystrybutor zaopatrzony w dwa węże przystosowane do samodzielnego tankowania.

Przy stacji Intermarché w Rawie Mazowieckiej działa również sklepik o powierzchni 71,25 m2, oferujący klientom blisko 1 000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe, papierosy, alkohol oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz  bogatą ofertą fast-food.

Dodano: 09 kwietnia 2018
Podziel się na: