GRUPA MUSZKIETERÓW OTWORZYŁA 64. STACJĘ PALIW

GRUPA MUSZKIETERÓW OTWORZYŁA 64. STACJĘ PALIW

W poniedziałek, 4 czerwca br. sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła kolejną stację paliw. 64. obiekt uruchomiono w Koninie w województwie wielkopolskim. Tym samym Intermarché umocniło swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych.

Z danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego wynika, że w pierwszym kwartale 2018 roku widoczny był dalszy wzrost oficjalnej konsumpcji paliw płynnych w Polsce. Było to efektem wielu czynników, m.in. większej liczby samochodów poruszających się po polskich drogach, wzrostu dochodów Polaków, a także tempa rozwoju polskiej gospodarki.[1]

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na paliwo płynne w Polsce, sieć ma w założeniu stałe zwiększanie liczby swych obiektów.

Otwarcia kolejnych stacji paliw pozwoliły nam jeszcze bardziej umocnić pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć. Jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski. Docelowo chcielibyśmy, by stacje działały przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe – podkreśla Armen Papazjan, Dyrektor Generalny Intermarché.

Stacja paliw Intermarché w Koninie działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Poznańskiej 176. W ofercie stacji znajdują się wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach – benzyna Pb95, Pb98, oraz olej napędowy.  Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. i poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Punkt w Koninie oferuje zmotoryzowanym cztery stanowiska.

Przy stacji Intermarché w Koninie działa również sklepik, o powierzchni 78,25 m2 oferujący klientom ponad 1000 produktów, w tym bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz  bogatą ofertą fast-food.

Punkt w Koninie czynny jest 7 dni w tygodniu w godz. 06.00-22.00 gdzie pomocą służy obsługa stacji, natomiast w godz. 22.00-06.00 klienci mogą zatankować i uregulować płatność w samoobsługowym tankomacie płatniczym.

[1] http://www.popihn.pl/popyt_na_paliwa.php?news_id=227

Dodano: 11 czerwca 2018
Podziel się na: