GRUPA MUSZKIETERÓW NA POLAND & CEE RETAIL SUMMIT 2023

GRUPA MUSZKIETERÓW NA POLAND & CEE RETAIL SUMMIT 2023

Grupa Muszkieterów uczestniczyła w Poland & CEE Retail Summit 2023, największym i najważniejszym wydarzeniu branży handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Marc Dherment, Dyrektor Generalny ITM Polska był panelistą dyskusji „Handel detaliczny w dobie nowych wyzwań i priorytetów”.

Tegoroczna edycja Poland & CEE Retail Summit 2023 odbyła się w dniach 29-30 marca br. w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło ponad 1 400 uczestników oraz 180 prelegentów. Jednym z panelistów był Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów. 29 marca br. (środa), w godz. 9:50–10:10, na Scenie Głównej, wraz Prezesem Brand Distribution Group p. Armenem Papazja oraz Prezesem Frisco.pl p. Jackiem Palcem, Marc Dherment wziął udział w dyskusji „Handel detaliczny w dobie nowych wyzwań i priorytetów”. Moderatorką spotkania była Monika Warmbier, Partner, Liderka zespołu Finance & Performance Delloitte.

„Poland & CEE Retail Summit 2023 daje idealną przestrzeń i warunki do wartościowej dyskusji o aktualnych wyzwaniach oraz szansach stojących przed naszą branżą, zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej. Jestem przekonany, że podczas panelu będziemy się wzajemnie inspirować i znajdziemy kolejne pomysły na to, jak jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów”mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów.

Organizatorom Retail Summit 2023, firmie European Conferences United, dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy! To było dla nas jakościowy i owocny czas!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia zamieszczonych w poniższej galerii.

 

Dodano: 30 marca 2023
Podziel się na: