GRUPA MUSZKIETERÓW JEDNĄ Z 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

GRUPA MUSZKIETERÓW JEDNĄ Z 50 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE

Po raz kolejny w TOP 50 rankingu 1000 Największych Firm w Polsce, przygotowanym przez „Gazetę Finansową”, znalazła się Grupa Muszkieterów, która zrzesza polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami Intermarché i Bricomarché. 49. miejsce zapewniło jej wypracowanie w 2018 roku obrotów w wysokości 7,46 miliarda złotych. Jest to wynik o 5,5 proc. wyższy, czyli prawie 400 mln złotych, w porównaniu z rokiem poprzednim.

Z radością przyjęliśmy informację o tym, że Grupa Muszkieterów zajęła tak wysoką pozycję w rankingu 1000 Największych Firm w Polsce. Jest to docenienie codziennej pracy właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché oraz pracowników Grupy. Obroty wypracowane w 2018 roku są dla nas powodem do satysfakcji ale przede wszystkim mobilizują do dalszej intensywnej pracy. Mamy pełną świadomość, jakie możliwości oferują nam rynki na których działamy i jesteśmy zmotywowani, aby w kolejnym roku zyskać jeszcze wyższe przychody i dalej budować pozycję Grupy na rynkumówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Ranking 1000 Największych Firm w Polsce przygotowywany jest od kilkunastu lat przez dziennikarzy z redakcji „Gazety Finansowej”. Jego celem jest przedstawienie kondycji finansowej przedsiębiorstw, które stanowią trzon rodzimej gospodarki. Ranking jest sporządzony na podstawie uzyskanych przychodów, a następnie uzupełniony o komentarze ekspertów z poszczególnych branż.

Dodano: 05 lipca 2019
Podziel się na: