GRUPA MUSZKIETERÓW INWESTUJE W CORAZ LEPSZĄ OBSŁUGĘ I NOWY SYSTEM KASOWY

GRUPA MUSZKIETERÓW INWESTUJE W CORAZ LEPSZĄ OBSŁUGĘ I NOWY SYSTEM KASOWY

Muszkieterowie stale inwestują w nowe rozwiązania technologiczne dla swoich sieci Intermarché i Bricomarché. Grupa prowadzi prace nad wymianą systemu kasowego we wszystkich supermarketach na najnowocześniejszy na polskim rynku, umożliwiający lepsze spełnianie potrzeb klientów oraz samych sklepów. Dodatkowo przeznaczyła do tej pory 15,4 mln złotych na zakup nowych serwerów i stacji roboczych.

Trwają przygotowania do zmiany systemu kasowego w sklepach Intermarché i Bricomarché, zarządzanych przez Grupę Muszkieterów. Nowe rozwiązanie umożliwi lepsze identyfikowanie indywidualnych potrzeb konsumentów w ramach tzw. karty klienta. Program pilotażowy systemu rozpocznie się w połowie bieżącego roku, a wprowadzenie oprogramowania we wszystkich supermarketach planowane jest do końca 2022 roku.

Jeszcze lepsza identyfikacja potrzeb klientów możliwa będzie dzięki powiązaniu paragonów z danymi osobowymi, co ułatwi rozpoznanie indywidualnych preferencji i powtarzalnych zachowań zakupowych. Dodatkowo nowy system pozwoli na wdrożenie kas samoobsługowych i mobilnych, usługi scan&go oraz innych ułatwień dla klientów w sklepach obu sieci. Na jego bazie stworzona zostanie także nowa wersja elastycznego programu lojalnościowego Intermarché.

Kontynuujemy wieloletnie inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają nam intensywny rozwój w obszarze analityki i budowania lojalności. Możemy czerpać zarówno z doświadczenia naszej Grupy z innych rynków, jak również obserwacji działań konkurentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować jeszcze lepsze rozwiązania. Wymiana systemu kasowego we wszystkich sklepach sieci Intermarché i Bricomarché to kolejny, starannie zaplanowany i ważny krok na ścieżce naszego długofalowego rozwoju mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Ponadto Grupa Muszkieterów przeprowadziła już wymianę serwerów i stacji roboczych w placówkach swoich sieci. Inwestycja o wartości 15,4 mln złotych ma na celu poprawę wydajności sklepowych systemów informatycznych oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Dodano: 12 kwietnia 2022
Podziel się na: