Wyjątkowy model franczyzy

Unikatowy model franczyzy realizowany przez Grupę Muszkieterów to jedna z najlepszych dróg do założenia własnej firmy i wysokich zarobków. Wszystko dzięki sprawdzonej koncepcji biznesowej, współdecydowaniu o kierunkach działania firmy oraz potencjałowi branż, w których działają Muszkieterowie.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Uwzględniając ogromny potencjał polskiego rynku, Grupa dynamicznie się rozwija i planuje kolejne otwarcia na terenie wszystkich województw – głównie w małych i średnich miejscowościach.

Niepowtarzalny model biznesowy Grupy Muszkieterów polega na nieustannej, dwustronnej współpracy pomiędzy właścicielami punktów sprzedaży, a ekspertami pracującymi na co dzień w głównej siedzibie firmy. W przeciwieństwie do innych franczyzodawców, którzy narzucają konkretne rozwiązania, Grupa Muszkieterów opiera się na zasadzie współzależności. To oznacza, że każdy franczyzobiorca nie tylko współdecyduje o kierunku działania w swoim sklepie, ale również ma aktywny wpływ na działalność całej sieci. Muszkieterowie każdego dnia i w każdej chwili realizują ideę Alexandra Dumasa: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Muszkieterów łączy nie tylko wspólna działalność handlowa, ale także kodeks zasad etycznych.

Dowiedz się więcej.

Zostań właścicielem supermarketu Bricomarché

Sprawdź szczegóły.