EKSPANSJA BRICOMARCHÉ TRWA – 161. SKLEP SIECI OTWARTY W KOZIENICACH

EKSPANSJA BRICOMARCHÉ TRWA – 161. SKLEP SIECI OTWARTY W KOZIENICACH

Grupa Muszkieterów kontynuuje dynamiczny rozwój sieci supermarketów typu „dom i ogród”. 9 października odbyło się kolejne w tym roku otwarcie sklepu Bricomarché. To 161. supermarket w Polsce i 8. w województwie mazowieckim działający pod tym szyldem. Od teraz mieszkańcy Kozienic zaopatrzą się w produkty z czterech działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja i skorzystają z dodatkowej usługi transportu towaru.

Powierzchnia nowo otwartego supermarketu wynosi 2 200 m2. W jego pobliżu został zlokalizowany ogród zewnętrzny oraz parking mieszczący 60 aut. Dzięki obecności sklepu mieszkańcy zyskają bezpośredni dostęp do bogatej oferty, która liczy 31 tysięcy artykułów. W dniu otwarcia na kozienickich mieszkańców czekały liczne konkursy z nagrodami. Wśród nich znalazł się m.in. telewizor z ekranem o przekątnej 55 cali. Właściciel sklepu przygotował także atrakcje dla najmłodszych.

Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju sieci Bricomarché w Polsce. Nasz sklep jest już 161. placówką handlową działającą pod tym szyldem w naszym kraju mówi Sebastian Matusiak, właściciel sklepu Bricomarché w Kozienicach oraz dodaje – Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo naszych pracowników oraz zapraszamy do udziału w akcjach społecznych organizowanych przez Muszkieterów.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Kozienicach:

  • Adres sklepu: Warszawska 34
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-20.00, ndz. handlowa: 9.00-19.00
  • Liczba pracowników: 32
  • Liczba kas: 3
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo
Dodano: 21 października 2019
Podziel się na: