DRUGI SUPERMARKET W TARNOWIE ZMIENIA SZYLD NA INTERMARCHÉ

DRUGI SUPERMARKET W TARNOWIE ZMIENIA SZYLD NA INTERMARCHÉ

Szeregi Grupy Muszkieterów poszerzyły się o kolejny supermarket, który dotychczas funkcjonował pod konkurencyjnym szyldem. Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 21 marca br. o godzinie 9:00. Tego dnia na mieszkańców Tarnowa będzie czekać wiele atrakcji m.in. degustacje, animacje dla dzieci i dorosłych, a także konkursy z nagrodami.

– To już czwarty sklep w tym regionie i drugi w Tarnowie, który w ostatnim czasie zmienił szyld z konkurencyjnego na Intermarché. To najlepszy dowód, że oferowany przez nas model współpracy jest atrakcyjny i korzystny dla przedsiębiorców – mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje  Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy miasta, podobnie jak w poprzednich lokalizacjach, szybko odczują pozytywne efekty obecności naszego sklepu.

Nowo otwarty sklep Intermarché mieści się przy ulicy Romanowicza 59. W markecie o powierzchni około 1400 m2 dostępna będzie bogata oferta produktów marek własnych, jak również pochodzących od lokalnych dostawców. Wśród nich znajdą się m.in. produkty garmażeryjne, piekarniczo-cukiernicze, nabiał, wędliny, warzywa oraz owoce. Mając na uwadze wygodę klientów, w pobliżu marketu zlokalizowany został parking mieszczący blisko 60 aut.

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Tarnowie:

  • Adres sklepu: Romanowicza 59, 33-100 Tarnów
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 6.30-21.00; ndz. handlowe: 9.00-20.00
  • Liczba referencji: 17 tys.
  • Liczba kas: 4
  • Liczba pracowników: 40 osób
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów
Dodano: 20 marca 2019
Podziel się na: