BRICOMARCHÉ ZASTĘPUJE CASTORAMĘ NA POZNAŃSKIM GÓRCZYNIE

BRICOMARCHÉ ZASTĘPUJE CASTORAMĘ NA POZNAŃSKIM GÓRCZYNIE

Nowy sklep Bricomarché w Poznaniu powstanie na ulicy Góreckiej 30a, w pobliżu Galerii Panorama, gdzie do niedawna był zlokalizowany market sieci Castorama. Otwarcie dla klientów zaplanowane jest na początek marca 2018 roku. Kilkadziesiąt miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców – to główne korzyści dla Poznania, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché.

Do tej pory mieszkańcy Górczyna i okolic, którzy chcieli kupić materiały budowlane lub akcesoria do ogrodu w specjalistycznym supermarkecie, nie musieli wyjeżdżać z tej części miasta. Dzięki otwarciu nowego supermarketu nadal będą oni mogli robić zakupy w pobliżu domu. Poznaniacy na pierwsze zakupy do nowego supermarketu będą mogli udać się już z początkiem marca 2018 roku mówi Przemysław Grajek, właściciel sklepu Bricomarché na poznańskim Górczynie i dodaje Wartością dodaną dla naszych klientów będzie znacznie szerszy asortyment ogrodowy niż oferowany wcześniej w tej lokalizacji.

Dla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

Sklep powstanie tuż obok Galerii Panorama, gdzie do niedawna zlokalizowany był market sieci Castorama. Nie jest to pierwsza lokalizacja należąca wcześniej do konkurencji, którą przejęła sieć. W ostatnich latach Grupa Muszkieterów z sukcesem uruchomiła kilkanaście sklepów pod szyldem Bricomarché w punktach, gdzie wcześniej działały markety sieci NOMI. Natomiast w kwietniu br. z sukcesem przejęła lokalizację po sieci Praktiker w poznańskiej Galerii Pestka. Dzięki temu Bricomarché zarządza sklepami o powierzchniach kilku tysięcy m2.

– Bardzo się cieszymy, że w Poznaniu powstanie już drugi supermarket Bricomarché. Jest to miasto z którym Grupa Muszkieterów jest związana od początku swojej działalności, czyli od ponad 20 lat – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dodano: 26 października 2017
Podziel się na: