BRICOMARCHÉ Z NOWĄ MARKĄ WŁASNĄ KRAFTLINE

BRICOMARCHÉ Z NOWĄ MARKĄ WŁASNĄ KRAFTLINE

Bricomarché, wiodąca sieć supermarketów z kategorii „dom i ogród”, rozwija swoją ofertę produktów marek własnych wprowadzając do asortymentu artykuły marki Kraftline oraz Kraftline Pro. Tym samym sieć odpowiada na trendy wyznaczane przez rynek. Wśród produktów dostępnych w ramach nowej marki własnej znajdują się tarcze diamentowe i korundowe oraz narzędzia ścierne, a docelowo Bricomarché planuje poszerzyć ją o kolejne kategorie produktowe.

Muszkieterowie prowadzą intensywne działania związane z rozwojem marek własnych dostępnych w marketach zarządzanych przez polskich przedsiębiorców. Tym razem produkty nowej marki własnej debiutują w sieci Bricomarché, dzięki czemu klienci będą mogli nabyć wysokiej jakości tarcze diamentowe i korundowe, ściernice lamelkowe, krążki i papiery ścierne marki Kraftline oraz Krafline Pro w bardzo atrakcyjnych cenach. Narzędzia marki są obecnie dostępne w 7 marketach i będą systematycznie wdrażane do oferty kolejnych placówek.

Producentem nowych artykułów jest uznana w branży firma Saint Gobain. Wszystkie produkty przeszły standardowy dla Saint Gobain proces kontroli jakości, a ponadto tarcze korundowe posiadają certyfikat OSA, co wyróżnia je na tle konkurencji. Akcesoria do materiałów ściernych, takie jak pady czy podkładki, pakowane są w kartonowe blistry eliminując opakowania foliowe. Niemal całość asortymentu produkowana jest w fabrykach Saint Gobain w Polsce, z wyjątkiem ściernic lamelkowych, które są produkowane we Włoszech, oraz tarcz diamentowych, produkowanych w Korei, a konfekcjonowanych w Polsce. Produkcja szczególnie tarcz korundowych w kraju zapewnia skrócenie łańcucha dostaw i ich najwyższą jakość – długi transport morski ma wpływ na pogorszenie się cech użytkowych tego produktu.

– W ostatnim czasie obserwujemy wzrost znaczenia marek własnych dla sieci handlowych. Odpowiadając na trendy rynkowe wprowadzamy kolejną linię produktów dostępnych tylko w sklepach spod szyldu Bricomarché, dając naszym klientom gwarancję jeszcze lepszej jakości w jak najlepszej cenie. Debiut nowej marki własnej to kolejny ważny krok w naszym dynamicznym rozwoju mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce.

Artykuły marek własnych Bricomarché produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze. W ofercie sieci dostępnych jest w sumie 5 marek: Apiron – pełnowartościowe karmy i przysmaki dla psów i kotów, Coteka – szeroka gama narzędzi remontowo-budowlanych, zarówno dla amatorów, jak i specjalistów, Nuance – starannie wyselekcjonowana gama farb i akcesoriów malarskich oraz GO/ON! – produkty podstawowej jakości w najniższej cenie. Teraz dołącza do nich marka Kraftline.

Dodano: 19 lipca 2022
Podziel się na: