BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W NYSIE

BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W NYSIE

Bricomarché, jedna z wiodących sieci supermarketów z kategorii „dom i ogród”, stawia kolejny krok w ogólnopolskiej ekspansji. 27 lipca br. Bricomarché otwiera w Nysie swój 181. sklep. Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli skorzystać
z szerokiej oferty produktów ogrodniczych, dekoracyjnych, gospodarstwa domowego, majsterkowania i budowlanych, oferowanych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bricomarché to nie tylko nowe możliwości zakupowe – wśród korzyści dla mieszkańców jest także szereg akcji społecznych Muszkieterów, a dla miasta dodatkowy zastrzyk finansowy w postaci większych wpływów podatkowych.

Bo „Dom to nasza wspólna pasja”

Pod względem obrotów sieć Bricomarché jest liderem w kategorii supermarketów typu „dom i ogród” i nieustannie umacnia swoją pozycję na lokalnych rynkach. Każdy sklep szyldu to oddzielna spółka, którą prowadzą niezależni polscy przedsiębiorcy, decydujący o kierunkach rozwoju swojego biznesu. W sklepie przy ul. Asnyka 9 w Nysie dostępnych będzie około 30 tys. produktów. Klienci będą mogli zaopatrzyć się również w artykuły od lokalnych dostawców, m.in. rośliny, a także skorzystać z usług, takich jak szybki odbiór Click&Collect, cięcie blatów oraz transport zamówionego towaru. Z okazji otwarcia właściciele sklepu przygotowali dla swoich klientów i ich dzieci liczne atrakcje, m.in. konkurs z nagrodami, pokaz gotowania na żywo oraz upominki.

– Cieszą nas sukcesy polskich niezależnych przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje biznesy pod szyldem Bricomarché. Właściciele placówki w Nysie z powodzeniem prowadzą w regionie już trzy inne sklepy sieci i przymarketową stację paliw, co potwierdza skuteczność naszego modelu biznesowego. Jednocześnie na początku września otworzą swój kolejny sklep Bricomarché w Lubrzy koło Prudnika. Lokalny rozwój sklepów oznacza dla okolicznych mieszkańców nie tylko lepszy dostęp do najważniejszych kategorii artykułów do domu i ogrodu, ale przekłada się też na nowe miejsca pracy oraz zyski podatkowe dla samorządów. Ponadto, nasi przedsiębiorcy angażują się w szereg działań dobroczynnych i realnie pomagają swoim lokalnym społecznościom. Grupa Muszkieterów i jej szyldy nieustannie cieszą się powodzeniem wśród klientów, a my dokładamy wszelkich starań, by proponowaną ofertą jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Na dzień otwarcia właściciele przygotowali moc atrakcji dla wszystkich odwiedzających, w tym tych najmłodszych. Mogą oni skorzystać z zabawy na dmuchanym zamku, a ich rodzice wziąć udział w gotowaniu na żywo z marką Ambition. Swoje rozstrzygnięcie będzie miał też konkurs z profilu na Facebooku, w którym do wygrania były rower i deskorolka elektryczna.

Bricomarché w Nysie działa od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 20.00 i w niedziele handlowe między 10.00 i 18.00. Powierzchnia sklepu liczy ok. 1600 mkw. Obok głównej hali zakupowej usytuowano wiatę ogrodową o powierzchni 600 mkw. i wiatę budowlaną na 800 mkw.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Nysie:

  •  Adres sklepu: ul. Asnyka 9, 48-300 Nysa
  •  Godziny otwarcia:
    poniedziałek–sobota: 7.00–20.00,
    niedziele handlowe: 10.00–18.00
  •  Akceptowane formy płatności: karta płatnicza, blik oraz gotówka (złoty, korona czeska, euro)
  • Liczba miejsc parkingowych: 120 aut

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać ich potrzeby i na nie odpowiadać. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Dodano: 27 lipca 2022
Podziel się na: