BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W MIĘDZYCHODZIE W NOWEJ FORMULE

BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W MIĘDZYCHODZIE W NOWEJ FORMULE

Bricomarché, sieć supermarketów „dom i ogród” kontynuuje ekspansję i otwiera 31. punkt w województwie wielkopolskim. Nowy sklep startuje 24 kwietnia br., w Międzychodzie i zostaje otwarty w formule „Pod Znak”, co oznacza, że istniejący już sklep dołącza do sieci Grupy Muszkieterów. Otwarcie tego sklepu to kolejny krok na dynamicznej ścieżce rozwoju szyldu, umacniający silną pozycję marki na polskim rynku DIY.

Nowy sklep Bricomarché  mieści się przy ul. Bolesława Chrobrego 24 w Międzychodzie. Właścicielami są lokalni, niezależni przedsiębiorcy, którzy ze wsparciem sieci, przystosowali swój lokal do standardów Bricomarché. Grupa Muszkieterów dynamicznie się rozwija, w związku z czym proponuje właścicielom placówek handlowych różne formuły współpracy. Przyłączając placówkę do sieci, przedsiębiorcy otrzymują m.in. know-how Grupy oraz pełen pakiet usług, w tym usprawnienie procesów logistycznych, akcje marketingowe, dostęp do szerokiej gamy produktów, a także wsparcie doświadczonych ekspertów z branży handlowej. Nowo otwarty sklep w Międzychodzie stanowi kontynuację tzw. strategii przyłączeń, otwierając się „Pod Znak” sieci Bricomarché. 

Na powierzchni 2300 mkw. klienci znajdą szeroki wybór produktów z kategorii takich jak: dekoracje wnętrz, majsterkowanie i artykuły budowlane (blisko 30 tys. referencji). W ofercie sklepu znajdą się również dekoracje czy produkty ogrodowe, w tym rośliny od lokalnych dostawców. Co więcej, klienci będą mogli korzystać z dodatkowych usług ułatwiających proces zakupowy, między innymi transportu artykułów pod wskazany przez nich adres. Na osoby zmotoryzowane czeka 25 przysklepowych miejsc parkingowych, a na terenie supermarketu dostępne są 2 tradycyjne kasy. Pomocą w szybkim znalezieniu interesującego nas produktu lub wyboru sprzętu do domu czy ogrodu służyć będzie 25-osobowa wyszkolona kadra pracownicza.

Prowadzenie sklepu z doświadczonym, sprawdzonym, a także rozpoznawalnym partnerem, stwarza szanse na odniesienie sukcesu rynkowego, dlatego bardzo cieszy nas wsparcie ze strony sieci Bricomarché. Będziemy czuć się pewniej stanowiąc część tak dużej i cenionej marki w Polsce. Ta współpraca z jednej strony przystosowuje nasz biznes pod sprawdzony format handlowy, a z drugiej daje dużą elastyczność i autonomię w działaniu. Nasz sklep jest już 31. punktem Bricomarché w województwie wielkopolskim, co oznacza, że klienci darzą tę sieć zaufaniem, a my jako pasjonaci pięknych domów, poprowadzimy sklep, który zapewni im produkty w atrakcyjnych cenach. mówi Ryszard Biernat, współwłaściciel sklepu Bricomarché w Międzychodzie.

W ramach obecnej strategii biznesowej, zarówno Bricomarché, jak i Grupa Muszkieterów zapewnia swoim partnerom kompleksowy pakiet wsparcia, od szkoleń, marketingu, IT, aż po zakupy czy logistykę. Cieszy nas, że kolejni przedsiębiorcy obdarzają nas zaufaniem i rozwijają swoje skrzydła w branży DIY pod naszym szyldem. Z radością otwieramy w Międzychodzie kolejny sklep w formule “Pod Znak”– mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché.

W dniu oficjalnego otwarcia, 24 kwietnia br. (środa), na odwiedzających nową placówkę czekają atrakcyjne promocje oraz liczne konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. rower, telewizor czy laptop. Dodatkowo, wszyscy klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Moje Bricomarché, czyli pobiorą aplikację lub odbiorą fizyczną kartę w sklepie, już od pierwszego dnia mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona. 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Międzychodzie:

  • Data otwarcia: 24 kwietnia 2024
  • Adres sklepu: ul. Bolesława Chrobrego 24, 64-400 Międzychód
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7-19; sobota 7-14; niedziela handlowa 9-14
  • Liczba miejsc parkingowych: 25
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, blik

 

Dodano: 24 kwietnia 2024
Podziel się na: