BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W BABIMOŚCIE

BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W BABIMOŚCIE

Bricomarché, sieć supermarketów „dom i ogród”, zgodnie z zapowiedzią otwiera kolejny sklep „Pod Znak”, kontynuując tym samym strategię przyłączeń oraz potwierdzając czołową pozycję na rynku DIY. Nowa placówka znajduje się w Babimoście w woj. lubuskim i jest 190. sklepem działającym pod szyldem Bricomarché w Polsce.

Sklep Bricomarché w Babimoście ma halę sprzedażową liczącą blisko 1300 mkw. oraz usytuowany na zewnątrz ogród o powierzchni ponad 1400 mkw. Przy sklepie, dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 30 miejsc parkingowych.

Supermarket Bricomarché w Babimoście prowadzony jest przez właścicieli lokalnej, rodzinnej firmy należącej do Łucjana i Grzegorza Gróli. Obaj posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu składu budowlanego i w produkcji na potrzeby przemysłu meblarskiego.

W ofercie supermarketu, obejmującej ponad 21 tysięcy referencji, klienci znajdą szeroki wybór artykułów z kategorii DIY, budowlanej i dekoracyjnej, zarówno dla domu, jak i ogrodu. Mogą też skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez placówkę: transportu i cięcia płyt. Klienci będą także mogli dokonywać zakupów za pośrednictwem internetu.

W dołączeniu do znanej i rozpoznawalnej na rynku sieci Bricomarché upatrujemy możliwość rozwoju – mówi Grzegorz Gról, współwłaściciel sklepu w Babimoście Jesteśmy przekonani, że ścisła współpraca z jednym z czołowych na rynku DIY szyldów zagwarantuje naszym klientom jak najlepszą ofertę i doświadczenia zakupowe, a nam, przedsiębiorcom przyniesie dodatkowe korzyści wynikające z długoletniego doświadczenia Grupy Muszkieterów.

Liczba przedsiębiorców decydujących się na prowadzenie działalności pod szyldami Grupy Muszkieterów nieustannie rośnie. Jako Grupa Muszkieterów dokładamy wszelkich starań, by być dla nowych przedsiębiorców jak najlepszym partnerem biznesowym. Zarówno w ramach sieci Intermarché, jak i Bricomarché, oferujemy szerokie wsparcie w zakresie logistyki, marketingu, IT, zakupu produktów i usług. Równolegle pozwalamy zachować tożsamość lokalnych przedsiębiorstw i podejmowanych przez nich inicjatyw. Otoczenie makroekonomiczne, a także sytuacja, szczególnie w branży budowlanej, będą miały wpływ na koncentrację rynku. Wynika to z coraz trudniejszych warunków prowadzenia biznesu przez niezrzeszonych właścicieli sklepów czy składów. Chcemy tu być obecni jako najlepszy możliwy partner, który zapewni wszystkie niezbędne elementy do prowadzenia bardziej zyskownego biznesu – dodaje Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Babimoście:

  • Data otwarcia: 17 maja 2023 r.
  • Adres sklepu: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 70, 66-110 Babimost
  • Godziny otwarcia: 8:00-20:00
  • Liczba miejsc parkingowych: 30
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, blik, Bricomarché w Babimoście honoruje też karty Sodexo
Dodano: 17 maja 2023
Podziel się na: