BRICOMARCHÉ OTWIERA SKŁAD BUDOWLANY W GORZYCACH

BRICOMARCHÉ OTWIERA SKŁAD BUDOWLANY W GORZYCACH

Bricomarché, sieć supermarketów typu „dom i ogród”, przenosi jeden z sześciu składów budowlanych z miejscowości Stale k. Tarnobrzega do Gorzyc. Oficjalne otwarcie nowego obiektu miało miejsce 5 lipca br., a w uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz.

Skład budowlany Bricomarché w Gorzycach posiada jeszcze lepsze warunki techniczne od poprzedniej przestrzeni, w tym nową zadaszoną halę o powierzchni 1253 mkw., plac o powierzchni 8 tysięcy mkw., a także zaplecze socjalne dla pracowników. Oferta placówki obejmuje m.in. cegły i bloczki betonowe, kostkę brukową, ażury, obrzeża, płyty OSB, płyty gipsowo-kartonowe, wybrany asortyment z chemii budowlanej, ocieplenia i pokrycia dachowe, galanteria betonowa, ekogroszek, profile i akcesoria, a także asortyment ogrodniczy: ziemię, torf oraz korę.

Składy budowlane dostarczają towar nie tylko do sklepów Bricomarché, ale również bezpośrednio dla klientów, którzy zamówią w sklepie Bricomarche towar z dostawą do miejsca inwestycji.

Większa i bardziej nowoczesna powierzchnia użytkowa składu budowlanego, którą od teraz będzie mogło wykorzystywać Bricomarché, oznacza szereg korzyści dla klientów. Sieć będzie w stanie jeszcze efektywniej odpowiadać na zapotrzebowanie poszczególnych sklepów. Jak mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna sieci Bricomarché w Polsce:

 – Ze względu na nieustannie rosnącą liczbę sklepów, zapewnienie jak najszerszego asortymentu to bez wątpienia jedno z kluczowych wyzwań, z jakim mierzy się sieć Bricomarché. Dzięki przeniesieniu składu budowlanego do Gorzyc możemy wychodzić naprzeciw potrzebom poszczególnych sklepów i jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dodatkowo, inwestycja w ten obiekt przyczynia się do rozwoju gminy Gorzyce, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Składy budowlane to magazyny zaopatrujące sklepy Bricomarché i klientów bezpośrednich w asortyment sieci – artykuły z kategorii DIY, budowlane i dekoracyjne do domu i ogrodu przy użyciu specjalistycznego transportu. Zapewniają one większą elastyczność niż klasyczne magazyny i stanowią jeden z elementów strategii dystrybucji firmy. Na ten moment Bricomarché dysponuje sześcioma takimi obiektami.

Poniżej relacja fotograficzna z uroczystości otwarcia składu budowlanego, w której udział wziął m.in. Leszek Surdy, wójt Gminy Gorzyce.

Dodano: 06 lipca 2023
Podziel się na: