BRICOMARCHÉ OTWIERA PIERWSZY SUPERMARKET SIECI W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

BRICOMARCHÉ OTWIERA PIERWSZY SUPERMARKET SIECI W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Sieć Bricomarché, zarządzana przez Grupę Muszkieterów, kontynuuje dynamiczną ekspansję i otwiera kolejny sklep w Polsce. Dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oznacza to wygodny dostęp do 35 tys. produktów do domu i ogrodu, 30 nowych miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta pochodzące z podatków oraz akcje społeczne. 

Uroczyste otwarcie supermarketu Bricomarché, zlokalizowanego przy ul. Jana Kilińskiego 22F, odbędzie się 24 listopada 2021 roku. Dla klientów, którzy tego dnia odwiedzą sklep, przewidziane są rozmaite atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami. W dniu otwarcia sklep będzie czynny w godzinach 7.00-20.00. 

Cieszymy się, że mogliśmy otworzyć pierwszy supermarket Bricomarché w Ostrowcu Świętokrzyskim. Oferujemy wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu, w tym rośliny od lokalnych dostawców, oraz fachowe doradztwo. Nasi klienci mogą skorzystać z szeregu dodatkowych usług takich jak: click&collect, transport zamówionego towaru, usługa cięcia drewna, czy wycinanie otworów w zlewach. Każdego dnia będziemy dokładać wszelkich starań, by zadowolić naszych Klientów i spełniać ich oczekiwania.mówi Anna Jurkiew, która razem z mężem Mariuszem prowadzi sklep Bricomarché w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedsiębiorcy są także właścicielami supermarketu Bricomarché w Starachowicach, działającego od 2016 roku. 

Powierzchnia supermarketu wynosi ponad 1 600 mkw, a obok znajduje się ogród zewnętrzny (1 500 mkw), wiata budowlana (630 mkw), wiata ogrodowa (470 mkw) oraz parking liczący 56 miejsc. W sklepie można znaleźć produkty z 5 kategorii: art. budowlane, dekoracja, majsterkowanie, ogród oraz gospodarstwo. 

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Ostrowcu Świętokrzyskim: 

  • Adres sklepu: ul. Jana Kilińskiego 22F 
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-20.00, ndz: 10.00-18.00  
  • Liczba pracowników: 30 
  • Liczba kas: 3 
  • Liczba referencji: 35 tys. 
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności 

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. 

Dodano: 24 listopada 2021
Podziel się na: