BRICOMARCHÉ OTWIERA NOWY SKLEP W BRWINOWIE W FORMULE „POD ZNAK”

BRICOMARCHÉ OTWIERA NOWY SKLEP W BRWINOWIE W FORMULE „POD ZNAK”

Bricomarché, sieć sklepów specjalizująca się w artykułach do domu i ogrodu, kontynuuje ekspansję, otwierając 210. punkt sprzedaży w Polsce, a 14. w województwie mazowieckim. Nowa placówka została uruchomiona 26 czerwca br. w Brwinowie, przy ul. Grodziskiej 46, w formule „Pod Znak”. Oznacza to, że nowo powstały sklep dołączył do sieci Grupy Muszkieterów i funkcjonuje teraz pod szyldem Bricomarché.

Właścicielem tego punktu jest Tomasz Jokiel, lokalny przedsiębiorca, który dostosował lokal do standardów sieci. Przyłączenie “Pod Znak” to najbardziej zaawansowana formuła współpracy, jaką proponuje Grupa Muszkieterów właścicielom placówek handlowych. Przyłączenie placówki do sieci Bricomarché zapewnia przedsiębiorcy dostęp do know-how Grupy, a także pełen pakiet usług obejmujących m.in. optymalizację logistyczną, kampanie marketingowe, szeroką gamę produktów oraz wsparcie doświadczonych ekspertów z branży DIY.

Sklep o powierzchni 2320 mkw. i 1850 mkw. ogrodu zewnętrznego oferuje szeroki wybór artykułów, w tym dekoracje wnętrz, materiały budowlane oraz artykuły ogrodnicze. Dostępne są usługi cięcia materiałów oraz dostawa zakupów pod wskazany adres. Placówka posiada dwie kasy tradycyjne, dwie samoobsługowe oraz jeden terminal mobilny. Na parkingu znajduje się miejsce dla ponad 250 samochodów. Obsługę klientów zapewnia wyszkolona kadra licząca 31 pracowników, którzy służą pomocą w szybkim znalezieniu odpowiednich produktów oraz udzielają doradztwa dotyczącego wyboru sprzętu do domu i ogrodu.

– Prowadzenie współpracy z doświadczonym i renomowanym partnerem daje mi dużą szansę na osiągnięcie sukcesu na rynku. Jako właściciel punktu Bricomarché w Brwinowie, czuję się pewniej, będąc częścią tak cenionej marki. Dzięki współpracy z Grupą Muszkieterów dostosowuję mój biznes do sprawdzonego modelu handlowego, jednocześnie zachowując dużą elastyczność i autonomię. Fakt, że mój sklep jest już 14. punktem Bricomarché w województwie mazowieckim, świadczy o zaufaniu, jakim cieszymy się wśród klientów – mówi Tomasz Jokiel, właściciel punktu Bricomarché w Brwinowie.

– Sklep w Brwinowie to kolejna placówka przyłączona do sieci Bricomarché w formule “Pod Znak”. Cieszymy się, że taka forma współpracy zyskuje na popularności, będąc interesującą opcją dla przedsiębiorców od lat obecnych na lokalnych rynkach. Przyłączenia z punktu widzenia sieci są ważne, bo wpływają na ekspansję marki Bricomarché, przedsiębiorcom natomiast dają możliwość rozwoju pod znanym i rozpoznawalnym w branży DIY szyldem. Jak widać taka kooperacja daje obopólne korzyści – mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna Bricomarché.

W dniu oficjalnego otwarcia sklepu, czyli 26 czerwca br. (środa), klienci odwiedzający nowo otwartą placówkę mają możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych konkursach z nagrodami oraz licytacjach. Dodatkowo, mogą dołączyć do programu lojalnościowego Moje Bricomarché oraz korzystać ze stałej akcji „Skanujesz – zyskujesz”, gdzie za zebranie paragonów na łączną kwotę 300 zł otrzymają e-bon o wartości 30 zł, a za każde kolejne 1000 zł – dodatkowy e-bon.

Praktyczne informacje na temat punktu Bricomarché w Brwinowie:

  • Adres: ul. Grodziska 46, 05-840 Brwinów
  • Godziny otwarcia: pon. – pt. 8:00 – 20:00, ndz. handlowe: 9:00 – 19:00
  • Liczba miejsc parkingowych: 258

Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, BLIK, bony GM, Sodexo, płatność ratalna

Dodano: 26 czerwca 2024
Podziel się na: