GRUPA MUSZKIETERÓW W RANKINGACH NAJLEPSZYCH POLSKICH PRACODAWCÓW

GRUPA MUSZKIETERÓW W RANKINGACH NAJLEPSZYCH POLSKICH PRACODAWCÓW

Grupa Muszkieterów zajęła wysokie, 8. miejsce w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost”. Z ponad 500 firm działających w różnych branżach, na podstawie ankiety redakcja magazynu wyłoniła czołowe 50, w których pracuje się najlepiej. To awans w porównaniu z 2023 r. aż o 20 pozycji! W drugim badaniu, przeprowadzonym przez redakcję „Forbes”, Muszkieterowie znaleźli się w zestawieniu 300, spośród 2 tys. badanych, najlepszych pracodawców w Polsce.

„Wprost” już po piąty opublikował swój ranking „50 najlepszych polskich pracodawców”. Co roku wyłania on polskie firmy, których pracownicy mogą liczyć na najlepsze warunki i bezpieczeństwo zatrudnienia – gdzie nie myśli się o zwolnieniach grupowych, a wręcz przeciwnie – zwiększa liczbę pracowników podpisując z nimi umowę o pracę i cyklicznie zwiększa wynagrodzenie, a stabilność zatrudnienia jest dla pracodawcy jednym z priorytetów. Oprócz badanych wskaźników dotyczących zatrudnienia ankieta „Wprost” dotyczyła też aktualnego wsparcia oferowanego przez pracodawców poszkodowanym w związku z toczącą się wojną w Ukrainie oraz otwartość na zatrudnianie osób pochodzących z tego kraju.

Miejsce w czołówce rankingu to dla Grupy Muszkieterów niezwykłe wyróżnienie, a awans o 20 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją jest najlepszym dowodem na to, jak ważni dla firmy są jej pracownicy.

Pełen ranking redakcji „Wprost” dostępny w linku poniżej:

 RANKING WPROST

W przypadku drugiego rankingu, redakcja Forbes przeprowadziła badanie wśród 2.000 pracodawców z 25 branż, zatrudniających min. 250 osób. Badanie ankietowe skierowane do osób zarejestrowanych w internetowych panelach dostępu oparte zostało o 7 kluczowych czynników, do których przypisano 40 obszarów decydujących o atrakcyjności pracodawcy oraz skorelowanych ze skłonnością pracowników do rekomendacji. Grupa Muszkieterów znalazła się w zestawieniu 300 najlepszych pracodawców. To kolejne uznanie dla naszej organizacji jako solidnego pracodawcy, który dba o dobro swoich pracowników.

Zestawienie redakcji Forbes w linku poniżej:

https://www.forbes.pl/najlepsi-pracodawcy/2024

Dodano: 25 kwietnia 2024
Podziel się na: