66. STACJA PALIW Z SZYLDEM INTERMARCHÉ URUCHOMIONA W DZIAŁDOWIE

66. STACJA PALIW Z SZYLDEM INTERMARCHÉ URUCHOMIONA W DZIAŁDOWIE

Sieć supermarketów Intermarché konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku przymarketowych stacji paliw. 11 lipca br. w Działdowie w województwie warmińsko-mazurskim odbyło się uroczyste otwarcie 66. obiektu tego typu.

Otwarcie stacji paliw przy ul. Rydygiera 8 w Działdowie, jest dowodem konsekwentnie realizowanej strategii Intermarché. Od teraz mieszkańcy tego miasta, jak i turyści spędzający wakacje w województwie warmińsko-mazurskim, zyskali dostęp do paliwa w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku mówi Maciej Ćwikliński, Prezes Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché i dodaje Naszym celem jest stałe zwiększanie liczby stacji paliw, aby działały przy każdym supermarkecie Intermarché, gdzie będzie to możliwe. Jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski.  

W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb 95, Pb 98, olej napędowy oraz LPG – wszystkie są poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Trzy pierwsze są dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o, natomiast LPG przez GASPOL S.A. Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk, natomiast LPG dostępne jest na dwóch stanowiskach. Nowo otwarta stacja paliw jest czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Klienci mają także możliwość korzystania z oferty sklepiku funkcjonującego przy stacji Intermarché w Działdowie. Zajmuje on powierzchnię 80 m2 i oferuje Klientom szeroki asortyment, na który składa się ponad 1 000 produktów. Wśród nich znajdują się zarówno artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i  akcesoria motoryzacyjne. Ponadto dostępny jest również kącik bistro, w którym Klienci stacji Intermarché w Działdowie zakupią świeżo parzoną kawę, kanapki i pieczywo.

Dodano: 08 sierpnia 2019
Podziel się na: