62 STACJA PALIW INTERMARCHÉ

62 STACJA PALIW INTERMARCHÉ

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła 28 lipca kolejną stację paliw. 62. już obiekt tej sieci uruchomiono w Śremie (woj. wielkopolskie). Tym samym Intermarché umocniło swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych. Punkt w Śremie oferuje zmotoryzowanym wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach.

Stacja paliw Intermarché w Śremie działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Chełmońskiego 1b. Jest to jednocześnie czwarta otwarta w tym roku przez sieć stacja benzynowa w Polsce.

Punkt w Śremie czynny jest przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A. i poddawane są bieżącej kontroli jakości BAQ (Badanie Analityczne Jakości), która realizowana jest przez Orlen Laboratorium Sp. z o.o.

Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk, a dla samochodów na gaz przewidziany jest  dystrybutor zaopatrzony w dwa węże przystosowane do samodzielnego tankowania. Przy stacji Intermarché w Śremie działa ponadto sklepik o powierzchni 60 m2, oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe, akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro.

Sieć ma w założeniu stałe zwiększanie liczby swoich obiektów tak, aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché tam, gdzie jest to możliwe.

Dodano: 28 lipca 2016
Podziel się na: