PODZIEL SIĘ:Tweet about this on TwitterShare on FacebookGoogle+Share on LinkedIn
gallery_top

 Do naszego zespołu szukamy osób:

  • komunikatywnych, którzy mówią tak aby inni słuchali, słuchają tak aby inni mówili,
  • umiejących pracować w zespole, otwartych na innych ludzi, utrzymujących dobre stosunki ze współpracownikami,
  • gotowych do kreatywnego pokonywania niespodziewanych trudności, traktując je jak wyzwania,
  • dążących do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji, chętnie dzielących się wiedzą i umiejętnościami.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Główne zadania:

  • przyjęcie towaru od dostawców
  • przyjęcie opakowań zwrotnych
  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem
  • załadunek towaru przeznaczonego do punktów sprzedaży

PROFIL KANDYDATA

wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy akumulatorowy
  • mile widziane uprawnienia na wózek wysokiego składowania
  • badania Sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

dodatkowo:

  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do odbycia szkolenia (ok. 2 mies.)

oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • premię uzależnioną od wyników pracy
  • szeroki pakiet socjalny w tym: opiekę medyczną, bony świąteczne, pikniki, dodatki urlopowe
  • możliwość uzyskania uprawnień na różnego rodzaju wózki magazynowe
  • umowę o pracę na pełen etat

gallery_top