Eksperci Grupy Muszkieterów poprowadzą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu cykl wykładów otwartych pt. ?Nowoczesne metody zarządzania w handlu?.  Studenci, którzy wezmą udział we wszystkich zajęciach, otrzymają certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Grupę Muszkieterów i UEP oraz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w centrali Grupy, w wybranym przez siebie dziale.

 

Grupa Muszkieterów, zrzeszająca właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, chce poprzez współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym dać studentom szansę zdobycia praktycznej wiedzy, bezpośrednio od aktywnych zawodowo przedstawi- cieli branży. Program wykładów w semestrze letnim został starannie przygotowany z myślą o tych, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z handlem. Podczas zajęć studenci będą mieli okazję pogłębić znajomość takich tematów jak: logistyka, category management, marketing, negocja- cje, e-commerce, Public Relations czy społeczna odpowiedzialność biznesu.

? Cykl wykładów otwartych pozwoli na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności. Studenci wszystkich kierunków UEP będą mogli uczyć się zarówno od doświadczonych wykładowców nauk ekonomicznych, jak i przedstawicieli kadry zarządzającej Grupy Muszkieterów ? komentuje prof. dr hab. Marian Gorynia, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

? Ponadto Ci, którzy wezmą udział we wszystkich wykładach będą mieli możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w naszej firmie. Wierzymy, że zapewni im to dobry start w karierze, tym bardziej, że jest to właściwy moment, by podnosić swoje kwalifikacje ? branża handlowa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i potrzebuje odpowiednio wykwalifikowanych pracowników ? dodaje Patrick Renault, Prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

dr Bartłomiej Pierański
Koordynator wykładów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
tel.: 61 856 91 16
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eliza Orepiuk-Szymura
Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji ITM Polska sp. z o.o.
tel.: 61 665 12 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje o partnerach:

Grupa Muszkieterów:
Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu ?dom i ogród? w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 270 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu ?dom i ogród? Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 225 supermarketów Intermarché i 119 Bricomarché. W Centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 14 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 5 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii oraz Serbii.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Polsce. Od 1926 r. nieustannie rozwija wszelakie formy kształcenia akademickiego, dba o wysoki poziom badań naukowych oraz nieustanną rozbudowę infrastruktury badawczej. Uczelnia przewodniczy również licznym ekspertyzom ekonomicznym i wdrożeniom nowatorskich projektów. Wysoki poziom kształcenia, który od lat utrzymuje Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, pozwala na skuteczne podejmowanie przez studentów i absolwentów wyzwań stawianych przez współczesny rynek pracy. Innowacyjność metod badawczych i edukacyjnych na UEP potwierdzają liczne uczelniane rankingi oraz osiągnięcia studentów i pracowników Uczelni. Poza dydaktyką, Uniwersytet dba o rozwój współpracy z zagranicą i szeroko rozumianą praktyką gospodarczą.

Additional information