25 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców - to główne korzyści dla Strzegomia, które przyniesie nowy supermarket typu "dom i ogród" Bricomarché. 139 sklep tej sieci w Polsce rozpoczął oficjalnie działalność w środę 29 marca.

Bardzo się cieszymy, że w Strzegomiu pojawił pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście - mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów. Dla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach. 

  

 

PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT BRICOMARCHÉ W STRZEGOMIU:

 

 

Dodatkowe atuty Bricomarché:

- około 26 tysięcy artykułów,

- 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,

- wiata budowlana,

- ogród zewnętrzny,

- pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,

- cięcie drewna,

 

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski,
  • Place zabaw - Muszkieterowie,
  • Wakacje z Muszkieterami.

 

Informacje o Bricomarché oraz Grupie Muszkieterów w Polsce

Bricomarché to sieć sklepów typu "dom i ogród" działająca w ramach Grupy Muszkieterów - największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu "dom i ogród". Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy 370 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15,5 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji o Bricomarché w Polsce znajduje się na stronie www.bricomarche.pl.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Eliza Orepiuk-Szymura
Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji
ITM Polska sp. z o.o. ul. Św. Mikołaja 5, Swadzim, 62 - 080 Tarnowo Podgórne 
tel.: 61 665 12 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Additional information