Biuro prasowe

Pliki do pobrania

Dokumenty

Karta graficzne Grupy Muszkieterów

Identyfikacja wizualna Grupy Muszkieterów – ogół symboli i zachowań stosowanych w naszej firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej.

Pobierz plik pdf
Backgrounder Grupa Muszkieterów 2016

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 280 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Grupa Muszkieterów jest największą pod względem obrotów grupą franczyzową w Polsce w swojej kategorii.

Pobierz plik pdf
Backgrounder Jak zostać Muszkieterem 2016

Początki Grupy Muszkieterów sięgają 1969 roku, kiedy francuski przedsiębiorca Jean-Pierre Le Roch, podjął decyzję o utworzeniu Grupy, która będzie posiadać własne zakłady produkcyjne. Jean-Pierre Le Roch zjednoczył wokół siebie 92 niezależnych handlowców pod szyldem EX, przemianowanym niedługo potem na Intermarché. W 1979 roku powstał szyld Bricomarché, w 1980 roku – Restaumarché (obecnie Poivre Rouge), w 1982 roku – Stationmarché (obecnie Roady), w 2001 roku Netto, a w 2011 roku – Brico Cash.

Pobierz plik pdf
Backgrounder CSR Grupy Muszkieterów 2016

Działalność prospołeczna wpisana jest na stałe w strategię realizowaną przez Grupę Muszkieterów. Każdy przedsiębiorca przystępujący do Grupy akceptuje Kartę Muszkietera stanowiącą spis zasad i wartości, wśród których znajduje się m.in. gotowość do prowadzenia działań na rzecz społeczności lokalnych. Wstępując zatem do zrzeszenia nowy przedsiębiorca deklaruje chęć niesienia pomocy potrzebującym i wspierania lokalnej społeczności.

Pobierz plik pdf
Backgrounder Stacje Paliw Intermarché 2016

Grupa Muszkieterów, jako lider na rynku przymarketowych stacji paliw w Polsce, nieprzerwanie realizuje strategię budowania stacji benzynowych w sąsiedztwie sklepów Intermarché. Obecnie w całej Polsce działają 62 stacje, z których większość zlokalizowana jest przy wybranych supermarketach spożywczych.

Pobierz plik pdf